R5 3600 ve RTX 2060S sistem nasıldır?

Bütçe
12.000 TL (Monitör dahil)
Yer
Aachen, Germany
Daha fazla  
Meslek
M.Sc.Student
Herkese iyi akşamlar.
Aşağıda ekran görüntüsünü koyduğum şekilde bir sistem toplamayı düşündüm. Deneyimli olan arkadaşların önerileri yol gösterici olacaktır. Ekran kartı konusunda RX 5700 ve 5700XT tarafına çok gidip geldim. Sonunda RTX 2060S seçtim. Gigabyte'ın bu modelini kullanan arkadaşlarım tecrübelerini iletirse çok makbule geçer.

1591381510946.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey güzel gözüküyor butceniz varsa tabii ki RX 5700 XT daha iyi lâkin 2060 Super zaten çok iyi her şeye fazlasıyla yetecektir. Ancak merak ettiğim bu kadar güzel sisteme o klavye mouseumu uygun gördünüz.

Her şey güzel gözüküyor butceniz varsa tabii ki RX 5700 XT daha iyi lâkin 2060 Super zaten çok iyi her şeye fazlasıyla yetecektir. Ancak merak ettiğim bu kadar güzel sisteme o klavye mouseumu uygun gördünüz.
Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim. İnanın çok uzun zamandır para biriktiriyorum sonunda alacağım kısmetse umarım bir sorun olmaz bileşenlerin herhangi birisinde. Klavye mouse ikilisine gelince marka ve rgb oluşu hoşuma gitti. Açıkçası sadece mouseun dpi değerine baktım. Benim için kasanın içi ve 144Hz monitör önemliydi. Sonuçta espor turnuvalarına katılmayacağım. Cuma akşamı işten gelip 2-3 saat oyun oynayacağım. Sadece darboğaz riski veya sistemin aşırı ısınmasından korktuğum için sizlerin yorumunu almak istedim. Klavye ve mouse önerisine açığım tabiki.
@Sylveon iyi geceler hocam. Üstte paylaştığım sistem için yorumlarınızı rica edebilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı