R5 3600 ve RTX 2060S sistem nasıldır?

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...ddr4-pvs48g320c6-bellek-fiyati,448989671.html x2

NVMe ile SATA arasındaki farkı Render yapmıyorsanız anlayamazsınız. Palit markası gayet kaliteli bir marka. Sizin piyasadan uzak kalmanız o markayı kalitesiz yapmaz. Ayrıca 4800 TL dediğiniz kart.

NVMe ile SATA arasındaki farkı render yapmıyorsanız anlayamazsınız. Palit markası gayet kaliteli bir marka. Sizin piyasadan uzak kalmanız o markayı kalitesiz yapmaz. Ayrıca 4800 TL dediğiniz kart.

Ah be dün 4800 TL idi.
o zaman bunu alırım
NVMe ile SATA arasındaki farkı render yapmıyorsanız anlayamazsınız. Palit markası gayet kaliteli bir marka. Sizin piyasadan uzak kalmanız o markayı kalitesiz yapmaz. Ayrıca 4800 TL dediğiniz kart.

Teşekkürler SATA SSD alırım o zaman hangi SSD'yi önerirsiniz bilgisayarda HDD kullanmayacağım da yüksek bir depolama olsa iyi olur 800tl bütçe.

Son düzenleme:
Ah be dün 4800 TL idi.
o zaman bunu alırım

Teşekkürler SATA SSD alırım o zaman hangi SSD'yi önerirsiniz bilgisayarda HDD kullanmayacağım da yüksek bir depolama olsa iyi olur 800tl bütçe.
Dostum, attığın tükendi ki. Hem attığım sistemde SSD var zaten.

Bu arada çok teşekkürler hepinize sisteme karar verdim sistem şu şekilde
İşlemci:1730

Ekran Kartı:4800

Ram(x2):620

SSD:361

HDD:330

Anakart:750

PSU:506

Kasa:320

Monitör:1200

İşlemci fanı:270
Neden üzgün attınız?

Son düzenleme:
Bu arada çok teşekkürler hepinize sisteme karar verdim sistem şu şekilde
İşlemci:1730

Ekran Kartı:4800

Ram(x2):620

SSD:361

HDD:330

Anakart:750

PSU:506

Kasa:320

Monitör:1200

İşlemci fanı:270
PSU kötü ve attığın monitörle çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynayacaksan ghosting sorunuyla karşılaşırsın büyük ihtimalle. Ayrı HDD almak çok gerekli değil açıkçası ama size bağlı bir durum. 500GB SSD alıp sonradan 1/2 TB HDD eklemek daha iyi olur.

Genel olarak benim sistemim daha iyi, niye tercih etmediğinizi anlamıyorum açıkçası. Yayın, render vb. işler yapmayacaksanız Ryzen 5 3600 almanın daha mantıklı olacağını da sanmıyorum. O anakartta da çok O.C yapılmaz ama O.C'lenmiş Ryzen 5 3600'i kaldırır sanırım.

PSU kötü ve attığın monitörle çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynayacaksan ghosting sorunuyla karşılaşırsın büyük ihtimalle. Ayrı HDD almak çok gerekli değil açıkçası ama size bağlı bir durum. 500GB SSD alıp sonradan 1/2 TB HDD eklemek daha iyi olur.

Genel olarak benim sistemim daha iyi, niye tercih etmediğinizi anlamıyorum açıkçası. Yayın, render vb. işler yapmayacaksanız Ryzen 5 3600 almanın daha mantıklı olacağını da sanmıyorum. O anakartta da çok O.C yapılmaz ama O.C'lenmiş Ryzen 5 3600'i kaldırır sanırım.
Bu arada attığınız monitör mükemmel ötesi bir monitörmüş nasıl farketmedim bilmiyorum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
İşlemciyi değiştirmek istemiyorum ama anakartı değiştirebilirim bu arada attığınız monitör mükemmel ötesi bir monitörmüş nasıl farketmedim bilmiyorum kusura bakmayın.
PSU bütçem max 500tl o yüzden bu PSU yu tercih ettim siz ne önerirsiniz?
Anakartta o.c yapmayacağım.
Niye değiştirmek istemiyorsunuz? Hem O.C yapmadığınız için i5 10400F oyunlarda daha güçlü olacak, buna ram de dahil.

Geri
Yukarı