R5 3600 ve RTX2060 olan bilgisayarım ne kadar eder?

DjeromB.

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı toplayalı 6-7 ay kadar oldu ve çok memnunum. Satma gibi bir niyetim yok. Lakin sürekli değişen piyasada bilgisayarımın güncel değer bandını merak ettim. Bilgisi ve düşüncesi olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa mutlu olurum.
Sistem özellikleri:
Anakart MSI B450 GAMING Plus.
SSD Crucial BX500 480GB.
İşlemci AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartı MSI Ventus 6G OC RTX2060.
Kasa Cooler Master MB501L.
RAM Corsair Vengeance LPX 3200 MHz 2X8.
3X Gamepower fan.
Sistem parçalarının hepsinin garantisi devam etmektedir parçalarda herhangi bir şey denenmemiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı toplayalı 6-7 ay kadar oldu ve çok memnunum. Satma gibi bir niyetim yok. Lakin sürekli değişen piyasada bilgisayarımın güncel değer bandını merak ettim. Bilgisi ve düşüncesi olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa mutlu olurum.
Sistem özellikleri:
Anakart MSI B450 GAMING Plus.
SSD Crucial BX500 480GB.
İşlemci AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartı MSI Ventus 6G OC RTX2060.
Kasa Cooler Master MB501L.
RAM Corsair Vengeance LPX 3200 MHz 2X8.
3X Gamepower fan.
Sistem parçalarının hepsinin garantisi devam etmektedir parçalarda herhangi bir şey denenmemiştir.

Rahat 5000 5500 eder belki daha fazla bile edebilir şu an ikinci el olduğu için böyle diyorum zorlasak 5800 falan eder.

merhaba imzamdaki sistem ne kadar eder?
Öncelikle bir uyarıda bulunayım. Technopat Sosyal Kuralları'nda 22. kuralında "İmzamdaki sistem diyerek sistemi konuda belirtmemek ceza nedenidir. İmzanız değişebilir. Her soruda sisteminizi yazmak zorundasınız. Benzer şekilde imzalara referans gösterilemez." yazıyor.
Lütfen sistemizini "imzamdaki sistem" şeklinde belirtmeyin, normal olarak sisteminizi yazın.

Onun dışında benim tahminimce yaklaşık ₺3500 eder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı