R5 3600 ve RX 5600 XT uyumlu mu?

Hocam ne diyorsun sen ya ??? Adam Corsair PSU almış

Corsair gayet kalitelidir, sonuna kadar güvenebilirsin

O boşluk soğutma için yeterli, ekran kartı 30 cm olsa da yeterli sonuçta önü mesh, deli gibi hava alacak
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Kasa gaming gecesi olduğu için değiştirme şansım sıfırdı. O yüzden o kasayı aldım. Gayet uyguna aldım eğer memnun kalmazsam 3 4 ay sonra psu suz bir kasa alırım zaten. 3 fan artı 1 tane egzoz fanı mevcut ve dediğiniz gibi mesh bir kasa sadece boyutu meraklandırmıştı sayenizde rahatladım.

Hocam ne diyorsun sen ya ??? Adam Corsair PSU almış

Corsair gayet kalitelidir, sonuna kadar güvenebilirsin

O boşluk soğutma için yeterli, ekran kartı 30 cm olsa da yeterli sonuçta önü mesh, deli gibi hava alacak
Hocam yanlış görmüşüm. Kusura bakmayın. Corsair ise Corsair iyidir. PSU ve kasada rahatlıkla güvenebilir arkadaş.

Hocam yanlış görmüşüm. Kusura bakmayın. Corsair ise Corsair iyidir. PSU ve kasada rahatlıkla güvenebilir arkadaş.

Hocam olabilir böyle şeyler ne demek. Bir sorum daha var kasa içi boşluk 30 cm ekran kartım 23 cm arada 6 7 Cm'lik bir boşluk var kasa önü mesh. Ekran kartı boğulmaz değil mi? Kasa yeterli olur mu?

Hocam olabilir böyle şeyler ne demek. Bir sorum daha var kasa içi boşluk 30 cm ekran kartım 23 cm arada 6 7 Cm'lik bir boşluk var kasa önü mesh. Ekran kartı boğulmaz değil mi? Kasa yeterli olur mu?
Mesh kasa zaten. Hava dolar. Benim de ekran kartımın yanında yaklaşık 6-7 Cm boşluk var. Ama 70 dereceyi geçmiyor %70 fan hızında(Model de Ventus yani).

Geri
Yukarı