R5 3600 ve RX 6700XT sistem nasıl?

Ama her Intel işlemci her anakarta olmuyor malum AMD gibi. Bu da ekstra masraf çıkarır sana. Intel anakartlar da az değil malum.

Bu RAM'leri en azından diğerine çekme ihtimalin var mı? Diğer RAM'leri hiç bilmiyorum belki iyidir ama duymadım hiç.

Aynen hocam Intel'in maliyeti korkutuyor beni de. Diger RAM'leri kullanan bir arkadaş markaya takilma guzel RAM'ler demişti.İki ekra kartida asrock ama inteldeki 150mhz daha hızlı çalışıyor arka sogutma bloğu daha uzun.Zaten o ekran karti kafami kurcaladi daha iyi performans alirim diye.

Aynen hocam Intel'in maliyeti korkutuyor beni de.
Maalesef Intel bu ara çok maliyetli.
Zaten o ekran karti kafami kurcaladi daha iyi performans alirim diye.
Valla istersen iki modelin karşılaştırmasına ve ısınma sorunu gibi konuları biraz araştır. Bazen pazarlama hilesi de olabiliyor bunlar. Eğer fark göremezsen AMD sisteme yönel bence. Gelecekteki masraf ve maliyeti için yani. RAM’ler dediğim gibi sıfır bilgim o markada. Daha bilgili arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır o konuda.

Maalesef Intel bu ara çok maliyetli.

Vallahi istersen iki modelin karşılaştırmasına ve ısınma sorunu gibi konuları biraz araştır. Bazen pazarlama hilesi de olabiliyor bunlar. Eğer fark göremezsen AMD sisteme yönel bence. Gelecekteki masraf ve maliyeti için yani. RAM'ler dediğim gibi sıfır bilgim o markada. Daha bilgili arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır o konuda.

AMD sistemdeki ekran kartının incelemesi vardi YouTube'da. İsi değerleri 65-70 civari sorunsuz. Ben arkasında koruyucu plaka yok gibi görmüştüm o yüzden buna baktım. Meger varmis ama kartin boyu kadar yapmışlar.

Geri
Yukarı