R5 3600'den R5 5600X'e geçilir mi?

ZennsMi

Hectopat
RAM
32
Anakart
Gigabyte B450M S2H V2
Merhaba dostlar, RX 6600XT ekran kartına sahibim. İşlemcim Ryzen 5 3600. Sizce bunu satıp 5600X'e yükseltmek mantıklı olur mu? Genellikle hikayeli oyun tarzı oyunlar oynuyorum. İşlemci ağırlıklı Online oyunları pek oynamıyorum fakat After Effects ile bayağı bir uğraşıyorum. Sizce değer mi dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, RX 6600XT ekran kartına sahibim. İşlemcim Ryzen 5 3600. sizce bunu satıp 5600X'e yükseltmek mantıklı olur mu? Genellikle hikayeli oyun tarzı oyunlar oynuyorum. İşlemci ağırlıklı Online oyunları pek oynamıyorum fakat After Effects ile bayağı bir uğraşıyorum. Sizce değer mi dostlar?

Değer X değil de normal modeline geçin.

Merhaba dostlar, RX 6600XT ekran kartına sahibim. İşlemcim Ryzen 5 3600. Sizce bunu satıp 5600X'e yükseltmek mantıklı olur mu? Genellikle hikayeli oyun tarzı oyunlar oynuyorum. İşlemci ağırlıklı Online oyunları pek oynamıyorum fakat After Effects ile bayağı bir uğraşıyorum. Sizce değer mi dostlar?
Ekran kartı upgrade bence daha mantıklı.

Normal 5600'e geçilir. Ama stok soğutucu ile ısınır. Kaliteli bir hava soğutma yada paranız varsa sıvı soğutma da alınabilir.

Geri
Yukarı