R5 3600'ün 1080P'de besleyebileceği ekran kartı

İdeal besleme olarak RTX 2080 diyebilirim. Daha güçlü kartları da kısmen besleyecektir ama kartın gerçek gücünü aşağı çekecektir. Performans düşüşleri olur. 2K monitör alınırsa 3070 düşünülebilir.

İdeal besleme olarak RTX 2080 diyebilirim. Daha güçlü kartları da kısmen besleyecektir ama kartın gerçek gücünü aşağı çekecektir. Performans düşüşleri olur. 2K monitör alınırsa 3070 düşünülebilir.
Eğer 2K monitör ve 3070 alırsam sistemimden daha pahalı olacak. O yüzden çok düşünmüyorum.

Nasıl bir OC yapabilirim? İşlemciyi yakmayayım sonra çok korkuyorum bir şey olur diye.
Yakmak söz konusu değil bence. Çünkü OC yaparken normal çalışma voltajından daha az voltaj verdiriyoruz genelde.

CTR ile test yap sonucunu at bakalım.

Arkadaşlar merhaba. Gelecek yıl 1660 Super ekran kartım yerine güzel bir RTX kart alıp sistemi değiştirmeden 4-5 sene gitmeyi düşünüyorum da. R5 3600 işlemci en iyi olarak 1080P'de hangi ekran kartını besler?
@WaIter White, RTX 2070 Super ile kullanıyor. Testlere de bakarsanız bir sorun yok. RTX 3060 ve 3050 serisini de yazabilirim buraya ama çıkışlarına az kaldı zaten. Görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı