R5 3600X 1660 Super sistem 17000 liraya değer mi?

Kmzaz10

Centipat
Daha fazla  
Şu anda dizüstü bir PC kullanıyorum masaüstüne geçeceğim alacağım sistem ise.

NVIDIA 1660 Super 2 fana sahip.
AMD Ryzen 5 3600X.
2x8 16 GB RAM DDR4.
21"45 1920x1080p 100Hz monitör.
Power Boost 500W'lık bir kasa.
ASUS Prime B450M-A II AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart.
Normal basit bir klavye.
Farem var ileride belki alırım ama çok önemli değil şu an.
Fan GeForce copper 6 Intel/amd uyumlu 160 TDP işlemci fanı.
Bulduğum sistem şu anda hesapladığımda "16.354" TL civarı bir şeyler yapıyor sizden bilgi almak istedim darboğaz yapar mı yapmazmı bir sıkıntısı var mı diye bir de bu PC ile Valorant Rainbow Six: Siege The Forest gibi oyunlar oynayacağım 1080p en düşük ayarlarda görüntüye değil performansa takıntılı biriyim, cevap yazanlara teşekkür ederim gece geç saatte dönemeyebilirim çünkü öğrenciyim oruç tutacağım ve sabahçıyım 8'de dersim başlıyor 13.30'da evde oluyorum 2 uzandım üstümü değiştim derken saat 14.30 olabiliyor şimdiden kusura bakmayın gördüğüm an cevap yazacağım sorularınız olursa, tekrar teşekkürler.

Şu anda dizüstü bir PC kullanıyorum masaüstüne geçeceğim alacağım sistem ise.

NVIDIA 1660 Super 2 fana sahip.
AMD Ryzen 5 3600X.
2x8 16 GB RAM DDR4.
21"45 1920x1080p 100Hz monitör.
Power Boost 500W'lık bir kasa.
ASUS Prime B450M-A II AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart.
Normal basit bir klavye.
Farem var ileride belki alırım ama çok önemli değil şu an.
Fan GeForce copper 6 Intel/amd uyumlu 160 TDP işlemci fanı.
Bulduğum sistem şu anda hesapladığımda "16.354" TL civarı bir şeyler yapıyor sizden bilgi almak istedim darboğaz yapar mı yapmazmı bir sıkıntısı var mı diye bir de bu PC ile Valorant Rainbow Six: Siege The Forest gibi oyunlar oynayacağım 1080p en düşük ayarlarda görüntüye değil performansa takıntılı biriyim, cevap yazanlara teşekkür ederim gece geç saatte dönemeyebilirim çünkü öğrenciyim oruç tutacağım ve sabahçıyım 8'de dersim başlıyor 13.30'da evde oluyorum 2 uzandım üstümü değiştim derken saat 14.30 olabiliyor şimdiden kusura bakmayın gördüğüm an cevap yazacağım sorularınız olursa, tekrar teşekkürler.
R5 5600'lü haline 11k çok diyoruz. Asla alınmaz @SadeceYiğit

Nasıl 12K içinde monitöründen kasasına kadar her şey var. 12K var ise link atar mısınız alışverişimi oradan yapabilirim bazıları 2. el zaten. Bide belirtmeyi unutmuşum 3 fanlı

Nasıl 12K içinde monitöründen kasasına kadar her şey var. 12K var ise link atar mısınız alışverişimi oradan yapabilirim bazıları 2. el zaten.

Sistemin kasasını Vento ile değiştir 18k falan yapıyor.

Link olmamış.

Link olmamış.

Vallaha çok sağ olun hem aynı fiyat hem daha yüksek performans için teşekkür ederim sağlıcakla kalın.

Geri
Yukarı