R5 3600X GTX 1660S yayıncılık için iyi midir?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, YouTube üzerinde Valorant, Zula, CS:GO ve OmeTV yayını yapmak istiyorum ve kafamda bir sistem belirledim. Aşağı kısma yazdım. Sizce bu sistem hem oyun oynarken hem YouTube üzerinde yayın yaparken ve aynı zamanda da Discord üzerinden yayın yaptığım zaman kasma veya donma yaşatır mı?

-İşlemci = AMD Ryzen 5 3600X.
-Ekran kartı= GTX 1660 Super 6 GB çift fan.
-SSD = 512 GB.
-RAM = 24 GB.
-Anakart = daha belirlemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, YouTube üzerinde Valorant, Zula, CS:GO ve OmeTV yayını yapmak istiyorum ve kafamda bir sistem belirledim. Aşağı kısma yazdım. Sizce bu sistem hem oyun oynarken hem YouTube üzerinde yayın yaparken ve aynı zamanda da Discord üzerinden yayın yaptığım zaman kasma veya donma yaşatır mı?

-İşlemci = AMD Ryzen 5 3600X.
-Ekran kartı= GTX 1660 Super 6 GB çift fan.
-SSD = 512 GB.
-RAM = 24 GB.
-Anakart = daha belirlemedim.
Yeterlidir. En fazla 1080P açabilirsin. İnternetin de önemli. 720P açmanı öneririm.

Hocam 24GB RAM'e pek ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Şuan bu fiyata bundan kaliteli RAM olduğunu sanmıyorum Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 CL16 BL2K8G36C16U4B Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Anakart olarak ahım şahım bir şeye ihtiyacınız yok, B450M S2H V2 önerebilirim. VRM soğutmaları fiyatına göre gayet iyi, F/P olarak alınabilecek en iyi anakartlardan birisi. Kasa ve PSU seçmediyseniz kasa olarak MSI MAG FORGE 100M RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe PSU olarak FSP Hydro K 600W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe öneririm. İstediğiniz gibi yayın yapabilirsiniz, şimdiden hayırlı olsun :)

Geri
Yukarı