R5 3600X için ekran kartı önerisi

Acelesi yok ise GPU konusunda beklemeni tavsiye ederim. Şu an stoklar yüzünden 9499 TL olan kartı ben 15 gün önce 6500 TL'ye almıştım.

Ekran kartı yerine aslında Gigabyte RTX 2080 SUPER GAMING OC 8G GV-N208SGAMING-OC-8GC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu da olabilir 3070'den bir tık aşağıda hala gideri var. Stokları veya indirimleri kovalarsanız daha ucuza bulabilirsiniz.

M.2 SSD isterseniz:

Toplam 15.616 TL.

Ekran kartı stokları düzeldiğinde bu sistemi 14.000-14.500 TL civarında alabilirsiniz.

Hocam 15k bütçe var. İyi hoş kart fakat güncellik her zaman iyidir.

Hala güncel önümüzdeki 3-5 yıl da güncel olur büyük ihtimal.
M.2 SSD isterseniz:

Toplam 15.616 TL.

Ekran kartı stokları düzeldiğinde bu sistemi 14.000-14.500 TL civarında alabilirsiniz.

Hocam elinize sağlık ama bir önerim var 1TB Samsung yerine arkadaşın attığı 1TB M.2 SSD daha iyi olmaz mı 100 TL'ye yakın da ucuz. SanDisk'in o modelinde herhangi bir sorun yok bildiğim kadarı ile yoksa var mı?

Hala güncel önümüzdeki 3-5 yıl da güncel olur büyük ihtimal.

Hocam elinize sağlık ama bir önerim var 1TB Samsung yerine arkadaşın attığı 1TB M.2 SSD daha iyi olmaz mı 100 TL'ye yakın da ucuz. SanDisk'in o modelinde herhangi bir sorun yok bildiğim kadarı ile yoksa var mı?

Güncelden kastım driver güncellemesi değil. Yeni bir kart olması.

Geri
Yukarı