R5 3600X işlemci kullanımı çok dalgalanıyor

İndirme işlemini durdurdum hâlâ öyle devam ediyor.
O zaman @Emir M. 'nın dediklerini yapınız. Ama Epic Games Launcher'in sıkıntılı olduğunu düşünürsek böyle bir durum ortaya çıkması olası gibi duruyor. Ek bir şey soracağım bu durum sistem tamamen boşta iken devam ediyor mu?
Sorun Windows'ta sanırım PC'de bulunan başka bir SSD de denedim onda sıkıntı yok buna temiz kurulum yapacağım.
Bunu biraz daha açar mısın demek istediğini tam anlayamadım. Oyunu başka bir SSD'ye mi indirmeyi denediniz. Son çare temiz kurulumdur bu durumlarda. Sistem tamamen boşta iken benim için dener misin? Epic Launcher'ınden pek haz etmiyorum da.

O zaman @Emir M.'nın dediklerini yapınız. Ama Epic Games Launcher'in sıkıntılı olduğunu düşünürsek böyle bir durum ortaya çıkması olası gibi duruyor. Ek bir şey soracağım bu durum sistem tamamen boşta iken devam ediyor mu?

Bunu biraz daha açar mısın demek istediğini tam anlayamadım. Oyunu başka bir SSD'ye mi indirmeyi denediniz. Son çare temiz kurulumdur bu durumlarda. Sistem tamamen boşta iken benim için dener misin? Epic Launcher'ınden pek haz etmiyorum da.

Epic Games indirmesini tamamen durdurduğum zamanda devam etti dalgalanma bende başka bir SSD'ye geçtim 0 içinde sadece Windows olan onda ise %9 %8 arası devam etti hiç salgalanma olmadı bende Windows'tan kaynaklı diye düşünüyırum.

Epic Games indirmesini tamamen durdurduğum zamanda devam etti dalgalanma ben de başka bir SSD'ye geçtim 0 içinde sadece Windows olan onda ise %9 %8 arası devam etti hiç dalgalanma olmadı ben de Windows'tan kaynaklı diye düşünüyorum.
Tamam dediğiniz şimdi anladım. Hangi program ile tarama yaptınız? Virüs'ü görememiş olabilir temiz kurulum en kısa çözüm yolu olabilir sizin için. :D Umarım sorununuz çözülür.

Emir dayının dediği gibi ilk başta BIOS güncellemesi yapabilirsem onu yapar sonra temiz kurulum yaparım yardımlarınız için sağ olun.
@NoobEller @Emir M. ikinize de çok teşekkür ederim BIOS'u güncellediğim zaman düzeldi biraz uğraştırdı ilk BIOS olduğu için sıkıntı oluyormuş M-Flash butonu ile yükledim sonra M-Flash moduna girmeye çalışınca düzeldi teşekkür ederim temiz Windows kurulumu da yaptım %2 %3'te geziyor işlemci.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı