R5 3600X + RTX 2060 6G sisteme RTX 2070 Super uyumlu olur mu?

spancer

Kilopat
Daha fazla  
Başlık açık açık soruyu yöneltiyor. Sizce sistemime 2060 6G yerine 2070 Super (arkadaşımdan 2.el) alınır mı?

Sistemim:
işlemci: AMD Ryzen 5 3600X.
anakart: ASUS Prime B450M-A II.
RAM: XPG Spectrix D41 16 GB (2x8) C18 3600 MHz.
ekran kartı: Galakuro/GALAX RTX 2060 6 GB.
PSU: High Power 600W 80+ Gold performance gd.
monitör: 1080p MSI G24 144Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygundur, mining yapılmamışsa alınır. Tavsiyem 3060Ti'ye geçmeniz olur. 2080 süper gücünde aynı veya biraz daha güçlü, ayrıca daha düşük güç tüketimi.

Neden böyle bir soru sorduğunuzu anlamadım tamamen size bağlı kart daha iyi bir kart googlea bile yazıp 2 dakikada bilgi sahibi olabilirsiniz sorduğun soru alacağım karttan daha iyi bir kart alınır mı? Gibi bir soru hahaahaaha.

Neden böyle bir soru sorduğunuzu anlamadım tamamen size bağlı kart daha iyi bir kart googlea bile yazıp 2 dakikada bilgi sahibi olabilirsiniz sorduğun soru alacağım karttan daha iyi bir kart alınır mı? Gibi bir soru hahaahaaha.

İşlemcim ve diğer donanımlar ile uyumunu sormuş gibi geldi bana darboğaz vs.

Soruyu sorma amacım 2023'de 2xxx serisi bir karta upgrade yapmak mantıklı mı şeklinde ama mod arkadaş soruyu cok daha farklı bir hal getirmiş.
İşlemcim ve diğer donanımlar ile uyumunu sormuş gibi geldi bana darboğaz vs.
Hayır maalesef. Bu zamanda 2xxx bir karta geçmek mantıklı mı şeklinde bir spru yöneltmek istemiştim.

Kaça alacaksınız? Fiyatı uygun olmadığı sürece 2xxx serisi kart önermem.
Ne kadar uygun olur sizce? 2060 + para ekleyerek de verebilirim arkadaşıma.

Soruyu sorma amacım 2023'te 2xxx serisi bir karta upgrade yapmak mantıklı mı şeklinde ama mod arkadaş soruyu cok daha farklı bir hal getirmiş.

Hayır maalesef. Bu zamanda 2xxx bir karta geçmek mantıklı mı şeklinde bir spru yöneltmek istemiştim.

Ne kadar uygun olur sizce? 2060 + para ekleyerek de verebilirim arkadaşıma.

Bence değil geçilecekse 3060 Ti, 4060 Ti falan geç senin için daha iyi bir yatırım olur.

Forum'un amacı bu. Darboğaz yaşar mı yaşamaz mı, ne kadar uyumlu olur onu öğrenmek istiyor. Yoksa burdaki her şeyi google'dan öğrenebiliriz dediğine göre.

Forum'un amacı bu. Darboğaz yaşar mı yaşamaz mı, ne kadar uyumlu olur onu öğrenmek istiyor. Yoksa buradaki her şeyi Google'dan öğrenebiliriz dediğine göre.

Ne anlatıyorsun tam olarak :D :D zaten arkadaş cevabı vermiş konuyu inceleyen adminin düzenleme yaptığını ortada darboğaz olur mu veya herhangi bir soru yok ona değindim konu sahibi arkadaşta zaten cevap vermiş tamamız sana ne oluyor tam olarak da bir zaman sonra bana tamamen gereksiz yanıt atıyorsun biraz daha güzel kullansanıza şu forumu sizin gibi bir sürü kişi var herhangi açılan bir konu hakkında hiçbir bilgi donanımı olmamasına rağmen yazmış olmak için yazan.

Geri
Yukarı