R5 3600X RTX2060S sistem nasıldır?

Bütçe
7000
Çok kötü.

1. Seçtiğiniz 2 ekran kartı da iyi bir soğutmaya sahip değil. 80 derece üzerini çok rahat görüyorlar.
2. James Donkey SSD yazılımsız, saçma sapan bir SSD.
3. Frisby PSU asla alınmaz, Aerocool VX almak da saçma, çok daha iyi PSU alınır.
4. Everest yerine daha iyi bir şey alınır.

1. ekran kartı testlerine ve videolarına baksaydın keşke
2. normalde ssdlerin hangisi yazılımla calısıyor ki ?
3. nesi saçma anlatırmısın
4. bulabildigim en ucuz hava akışı olan kasa bu varsa daha iyisi göster

Bunlara ekleme olarak 3600 alıp soğutması daha iyi olan RTX 2060 Super seçin. Galax EX White veya Inno3d Ichill 3X olabilir.
keşke birtane önerseysin 3500 tl yi geçmeyecek

@fatihylmzz Sistemin güzel bir tarafını söyler misin bana? Bilmeden yorum yapmayın, sistemin güzel bir tarafı yok. James Donkey SSD mi güzel? Frisby ya da Aerocool VX PSU mu güzel? Everest kasa mı güzel?
önerin varmı ?

Sistemin çok kötü değil ve Inno3D markasını hiç duymamıştım, farklı bir marka tercih edebilirsin. Ayrıca oyun oynayan birisiysen, depolama alanı yetmeyebilir. 1TB HDD ekleyebilirsin.
elimde 1 tb var zaten o yüzdens adece ssd var

o kasaya ben 1100 tl vermem kusura bakma
onun yerine 3600x ve 2060 super daha mantıklı

Ben size direkt sistem önereyim:

1. ekran kartı testlerine ve videolarına baksaydın keşke
2. normalde SSD'lerin hangisi yazılımla calısıyor ki?
3. nesi saçma anlatır mısın
4. bulabildigim en ucuz hava akışı olan kasa bu varsa daha iyisi göster

Keşke bir tane önerseysin 3500 TL'yi geçmeyecek

Önerin var mı?

Elimde 1 TB var zaten o yüzdens adece SSD var

O kasaya ben 1100 TL vermem kusura bakma
Onun yerine 3600X ve 2060 Super daha mantıklı

Modelin incelemesi var sıcaklık konusunda 74 derece olmuş ama bu yüksek değil.
2060-super-windforce-temp-load.jpg

1. Ekran kartı testlerine ve videolarına baksaydın keşke.
2. Normalde SSD'lerin hangisi yazılımla calısıyor ki?
3. Nesi saçma anlatır mısın?
4. Bulabildigim en ucuz hava akışı olan kasa bu varsa daha iyisi göster.
Dostum çok biliyormuş gibi saldırma.

Ekran kartı testlerine baktım, sen hiiiiç merak etme. Abuk subuk kafama göre yazmıyorum. İkisi de 80 derece üzerine çıkan kartlar.

SSD'lerin bir yazılımları olur ve buradan Firmware güncellemesi alırlar, SSD hakkında bilgi alırsın, bakımını yaparsın vb. James Donkey'de bu yok. Üstelik SSD içinde tek bir yonga var ve tüm yük o yongaya kalıyor. Ve ayrıca da yonga üreticisi dahi belli değil. Saçma sapan bir ürün.

Nesi saçma anlatayım: Sertifikası yok, korumaları eksik, güven vermiyor, 12V kanalından atıyorum 650W ise 500W veriyor, kullanılan bileşenleri berbat, dayanıksız. Hala kafamdan attığımı düşünüyorsan buyur konu aç, iki ürünü de kimse önermeyecektir. @Sylveon gayet güzel sistem attı.

Kasa olarak Aerocool Ore Saturn olabilir.

Ben size direkt sistem önereyim:
önerin için teşekkürler .
benim sectiğim kasa ile arasında pek fark yok bence :)
psu konusunda 550w yetersiz kalır diye düşünüyorum
benim önerdiklerim de marka olarak iyi değil sanırım başka markalara da bakacam
belki 3600x yerine 3600 tercih edilebilir ve o farka ekran kartı değişir ama bence ama hala benim sistem daha ideal psu değiştiğin zaman ekran kartı o kadar da kötü değil vedeosu bile var
video

Modelin incelemesi var sıcaklık konusunda 74 derece olmuş ama bu yüksek değil.
Eki Görüntüle 621011
attığım video ya bakabilirsin teşekkürler video

Dostum çok biliyormuş gibi saldırma.

Ekran kartı testlerine baktım, sen hiiiiç merak etme. Abuk subuk kafama göre yazmıyorum. İkisi de 80 derece üzerine çıkan kartlar.

SSD'lerin bir yazılımları olur ve buradan Firmware güncellemesi alırlar, SSD hakkında bilgi alırsın, bakımını yaparsın vb. James Donkey'de bu yok. Üstelik SSD içinde tek bir yonga var ve tüm yük o yongaya kalıyor. Ve ayrıca da yonga üreticisi dahi belli değil. Saçma sapan bir ürün.

Nesi saçma anlatayım: Sertifikası yok, korumaları eksik, güven vermiyor, 12V kanalından atıyorum 650W ise 500W veriyor, kullanılan bileşenleri berbat, dayanıksız. Hala kafamdan attığımı düşünüyorsan buyur konu aç, iki ürünü de kimse önermeyecektir. @Sylveon gayet güzel sistem attı.

Kasa olarak Aerocool Ore Saturn olabilir.

dostum ben kimseye saldırmıyorum sadece önerilerini ve hatalarımı görmek için konu açtım sadece senin dediklerin bana saçma geldi
1. ekran kartı testi var : video
JD lerin yonga üretici belli sadece bakmamışsın bence bir daha araştır
2. psu olarak değişebilir ama bence markalar kötü değil
3. @Sylveon önerdiği sistem güzel ama işlemciden alıp kasaya vermiş gereksiz 3600 alınabilir ama o kasaya ben para vermem kusura bakma sırf marka diye
anlayacagın ekran kartı (hava soğutmasına güvenmiyorsanız=) ve psu değişebilir ssd değişebilir (önerilere hala acıgım ucuz olsun ben şaun kullandıgım markayı duymamışsındır bile ama 4 yıl oldu tık demedi )

İşlemciden pek kısıldığı söylenemez o parayı ekran kartına ekledim kasay değil.

Hakkında doğru düzgün bilgi olmayan kasaları önermiyorum.

Attığınız ekran kartı testi yapıldığı zaman havalar çok sıcak değildi şu an 2-3 derece daha eklenir diye düşünüyorum.
o zaman bana uygun bir psu önerebilirsin max 500 diğerleri oldugu gibi kalsın

Bana araştırmadığımı ve JD'nin iyi olduğunu söyleyemezsin. Hadi ben cahilin tekiyim, Recep abi de çöp diyor JD'ye, hadi ona da laf et?

Frisby iyi diyen birisiyle zaten tartışmaya girmem, hala çok iyi bildiğini savunuyorsan aç bakalım bir konu, kaç kişi Frisby veya James Donkey iyi diyor görelim.

Neymiş JD'nin yonga üreticisi?

Ayrıca attığın videoda da fan devri gösterilmiyor. Giriş seviye bir soğutması var, çok iyi değil. Madem önerileri dinlemeyeceksen konu açmaya da gerek yok, burada kimse bize para vermiyor ürünleri kötüleyin diye, ürün kötüyse kötü iyiyse iyi diyoruz. James Donkey de Frisby de leş ürünler.

Kullanırsın, sorun yaşamadığında bu ürün çok iyi diye gelme. Sorun yaşamamak o saçma sapan merdivenaltı ürünleri kaliteli yapmıyor.

Frisby de James Donkey de kalitesizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı