R5 3600X sisteme 4 slot anakart tavsiyesi

Bütçe
850 altı

shamil0v

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

-Ryzen 5 3600X (kule tipi soğutucu)
-Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 MHz.
-ASUS Phoenix GTX 1660 OC 6 GB.
-FSP CMT110A.

Sisteme 800 TL'yi çok aşmayacak şekilde bir anakart tavsiyesi istiyorum. 4 RAM slotu ve iyi bir soğutma sistemi olmasını istiyorum. Yakın zamanda ciddi bir geliştirme yapmayacağım (belki ekran kartını 2060 ile değiştirebilirim). Şu an Gigabyte B450M DS3h anakartım var fakat ürün sıkıntılı olduğu için iade edeceğim. İleride işlemcime OC yapabilirim o yüzden OC dayanaklı bir anakart istiyorum.

Hocam bu m serisi değil OC performansı daha kötü olmasın?
Merhabalar,

-Ryzen 5 3600X (kule tipi soğutucu)
-Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 MHz.
-ASUS Phoenix GTX 1660 OC 6 GB.
-FSP CMT110A.

Sisteme 800 TL'yi çok aşmayacak şekilde bir anakart tavsiyesi istiyorum. 4 RAM slotu ve iyi bir soğutma sistemi olmasını istiyorum. Yakın zamanda ciddi bir geliştirme yapmayacağım (belki ekran kartını 2060 ile değiştirebilirim). Şu an Gigabyte B450M DS3h anakartım var fakat ürün sıkıntılı olduğu için iade edeceğim. İleride işlemcime OC yapabilirim o yüzden OC dayanaklı bir anakart istiyorum.

Bu üçünü kendim buldum aralarından en iyisi hangisidir? Eğer daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.

Hocam bu m serisi değil OC performansı daha kötü olmasın?

Bu üçünü kendim buldum aralarından en iyisi hangisidir? Eğer daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.

Attığın anakartlarda en iyi overclock performansı Gigabyte B450 Aorus m modeli listeye göre söylüyorum.

Geri
Yukarı