R5 3600X sisteme ekran kartı önerisi

Krema

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben kasım ayından beri PC topluyordum ve geriye sadece ekran kartı kalmıştı. Ama alana kadar ETH, BTC derken fiyatlar uçtu.
Artık dayanamıyorum, bana bir ekran kartı önerin. Taksit olarak 800 TL'yi geçmediği sürece alabilirim diye düşünüyorum, önerinize açığım.

Şu ana kadar topladığım parçalar:
R5 3600X.
ASUS TUF B-450 Pro Gaming.
Seagate Barracuda 510 TB 3000mb-3400mb/s

Birkaç tanesi bu şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Ben kasım ayından beri PC topluyordum ve geriye sadece ekran kartı kalmıştı. Ama alana kadar ETH, BTC derken fiyatlar uçtu.
Artık dayanamıyorum, bana bir ekran kartı önerin. Taksit olarak 800 TL'yi geçmediği sürece alabilirim diye düşünüyorum, önerinize açığım.

R5 3600X.

Bu parçalar alındı mı ve ekran kartı idarelik mi?

Merhaba.

R5 3600X.

Bende ekran kartı almadım. Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Daha mart ayına kadar. 10 bin fiyattan aşağı bir fiyatta 3060 yoktu artık var. Benim tavsiyem yok. Beklemeni öneriirm. En azından temmuz ayı. Lhr ekran kartları geliyor. Bunu da göz önünde bulundur. Bende eski sistemimden kalma 2 GB ekran kartıyla sürünüyorum. Ne RDR 2 açabiliyorum. Ne Days Gone. Oyunun kalitesini de anlayamıyorum. Diğer Detroit Become Human, RE Village daha aklıma gelmeyen var. Tavsiyem biraz daha sabret.

Geri
Yukarı