R5 3600X Sisteme Kasa Önerisi

Cenk Karasol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC bileşenlerim anakart ROG STRIX B550-E GAMING. Işlemcim R5 3600X. RAM Spectrix D41 3200 MHz CL16 8X2. Ekran kartı ROG STRIX RX 5600 XT. Bu şekilde Premium parçalarla sistem toplamaya çalıştım sadece kasa eksik ve bu benim için çok önemli. PSU'lu olup olmaması önemli değil. İçindeki anakartı bilerek en son modellerden birini aldım ki anakart ve kasayı asla değiştirmeyeceğim ömürlük olacaklar. XPG battlecrusier üst düzey bir kasa mıdır? Veya daha iyi ARGB fanlara sahip ve hava akışı iyi olan kasalar varsa önerir misiniz? Stok fan dahil ARGB olması şart siyah fan istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TD500 çok iyi bir model ancak stok sıkıntısı var. Şu an sadece Vatan Bilgisayar mağazasında elden alabilirsiniz. Bunun yanında Be Quiet Pure Base 500DX ve Phanteks P400A bakabilirsiniz.

TD500 çok iyi bir model ancak stok sıkıntısı var. Şu an sadece Vatan Bilgisayar mağazasında elden alabilirsiniz. Bunun yanında Be Quiet Pure base 500DX ve Phanteks P400A bakabilirsiniz.

TD500 birçok kişiden duydum gerçekten bu kadar iyiyse Vatan'dan alırım onu fakat onun stok fanı yok bana onun yanında alabileceğim ARGB stok fan önerir misin kasada diğer fanların bağlandığı girişe uyumlu olan ve mümkünse aynı marka olmasını istiyorum dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı