R5 3600X stok soğutucu takılmıyor

Arda Bayraktar77

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımın işlemcisinin termal macununu değiştirmek için açtım fanı söktüm gayet güzel şekilde termal macunu değiştirdiğim de geri takamadım. Arkadaki plakayı basıtırıyorum hepsi oturuyor bazen böyle biraz yana kaymış görüyorum tam oturmuyor gibi. Yani bunun bir kolay yolu var mı? Yarın sabah tekrar deneyeceğim. (Ryzen 5 3600X stok soğutucusu)

Hocam şöyle ben dediğin gibi yaptım babama arkadan plakayı bastırdı ben sıktım çapraz çağraz 3 vida tam oturdu bir tanesi yuvada fakat boşa dönüyor sanırsam fanı kıpırdatınxa hiç oynamıyor ama o 1 vida biraz huzurumu kaçırdı sorun olur mu?

Hocam şöyle ben dediğin gibi yaptım babama arkadan plakayı bastırdı ben sıktım çapraz çağraz 3 vida tam oturdu bir tanesi yuvada fakat boşa dönüyor sanırsam fanı kıpırdatınxa hiç oynamıyor ama o 1 vida biraz huzurumu kaçırdı sorun olur mu?

Fanın sağlamlığından eminseniz ve sıcaklıklarda anormal değilse sorun yok demektir.

Bilgisayarcıya götürdüm zorla ekran kartında sorun çıktı gerçekten inanılmaz umarım ekran kartının işlemcisinin falan değiştirmezler sağol yardımın için.

Geri
Yukarı