R5 3600X ve 2070S darboğaz

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Daha önce de konular açmıştım, stutter sorunları ile alakalı ben Warzone oynuyorum 130 FPS'de oynasam bile 50FPS 50Hz deymisim gibi akıcılık gidiyor oyunda. Bununla ilgili ne yaptıysam sorunumu çözemedim lakin dün araştırdığımda PC builds adında bir site var. Sisteminizin darboğaz yapıp yapmadığını gösteriyor ve Warzone oyununda %100 darboğaz yapar diye bir şey çıktı karşıma sanırsam. Sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim?

Dosya Ekleri

• pc builds1.png
    pc builds1.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 67
  • pcbuilds 2.png
    pcbuilds 2.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz yapmaz, kendin diyorsun 130 FPS'de oynuyorum diye. Minimum 1080p çözünürükte ultra ayarlarda oynaman gerekiyor oyunu, onun dışında nvidia denetim masasından düşey sekronizasyonu kapalı konuma getir.

Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

1080P çözünürlükte oynuyorum.
Bu site yasak değil mi moderatörler nasıl onay verdi?

Neyse, büyük ihtimalle işlemci sömüren bir oyun olduğu içindir. 2K'da oynamayı deneyin.
2k monitörüm yok maalesef dsr ile denedim fps düşüşü var onda da ve biliyorsunuz battle royale oyunları çok kalite de oynanmıyor adamların düzgün görülebilmesi için low ayarlarda 1080p oynamak istiyorum bunun bir yolu yok mu?
Darboğaz yapmaz, kendin diyorsun 130 FPS'de oynuyorum diye. Minimum 1080P çözünürükte Ultra ayarlarda oynaman gerekiyor oyunu, onun dışında NVIDIA denetim masasından düşey sekronizasyonu kapalı konuma getir.

Dediğiniz kısım vertical Sync kısmı ise kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı