R5 4500 GTX 1650 Sistemin Rust Performansı Nasıldır?

zülkuf4534

Yoctopat
Arkadașlar ben Rust oynamak için PC alacaktım. Eğer bu sistemi alırsam güzel FPS'lerde kasmadan oynayabilir miyim sizce?

İșlemci = AMD Ryzen 5 4500 4.1GHz 6/12 çekirdk.
Bellek = Adata 16 GB (2 adet 8 GB) 3200MHz bellk.
Ekran kartı = Gainward GTX 1650 ghost 4 GB ekr k.
P. Diski = PNY XLR8 1TB M.2 3500-3000MB/s

Güzeldir oynayabilirsiniz rahatlıkla internette testleri vardır.
Fakat ne kadara sistem alacaksınız daha uyguna bakabiliriz sizin için arkadaşlarla :)

Bu da linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzeldir oynayabilirsiniz rahatlıkla internette testleri vardır.
Fakat ne kadara sistem alacaksınız daha uyguna bakabiliriz sizin için arkadaşlarla :)

Hocam 15 bin TL'ye kadar biriktirebilirim gibi düșünüyorum șahsen fakat Valorant gibi oyunlarda oynamak istiyorum açıkçası.

Sistem için toplam bütçeniz nedir?
Kendim 10100F ile kullanıyorum AAA oyunları orta ayarlarda zor oynatıyor.

15 bin TL'ye kadar biriktirebilirim gibi düșünüyorum.

Rust PC yoran sağlam bir oyundur. 1660 Super 6 GB ile rahatça oynuyordum. Lakin yüksek grafik PC'yi çok yoruyordu.

Hocam düșük ayarcıyım ben yüksek ayarlarda oynamayı sevmiyorum ve tercih etmiyorum.

İşlemciyi 5500 yaparsan daha bir rahat edersin. 4500 bir Ryzen için cidden düşük bir önbelleğe ve çekirdek gücüne sahip, Rust gibi ekran kartı performansının ikinci planda kaldığı oyunlarda bunlar önemli.

Hocam AMD Ryzen 5 Pro 4650G 4.2GHz 6/12 var sanırım 5500'den daha iyi ve daha pahalı ondan alacağım tavsiyen için teșekkür ederim.

Hazır sistemler 15k RTX 3060 ve Ti modeli rahatlıkla bulursunuz.
Özel indirimli ekstra sistemler var geçen RX 6700 Ryzen 5 5600 11876TL filandı hocam donanim arşivi veya PC hocasından takip edin.

Hazır sistemler 15k RTX 3060 ve Ti modeli rahatlıkla bulursunuz.
Özel indirimli ekstra sistemler var geçen RX 6700 Ryzen 5 5600 11876TL filandı hocam Donanım Arşivi veya PC hocasından takip edin.

15K'ya kadar monitör dahil ya da değil her türlü 4500 ve 1650'den güçlü sistem dizersin kendine.

Hocam fazla anlamam ben PC dizme konusundan aydınlattığınız için sizlere çok teșekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı