R5 4500 - RTX 2060 sistem alınır mı?

Ryoshe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba,
Elimde halihazırda bir bilgisayar var ama artık bazı oyunlarda yeterli performansı alamadığım için bunu satıp üzerine ekleyip farklı bir sistem almak istiyorum. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var sizce mevcut sistemimi satıp aşağıda linkini verdiğim bu sistem alınır mı?

"Hector-PcHocası GeForce RTX 2060 Oyun Bilgisayarı - Pckolik"

Yoksa mevcut sistemimin ekran kartını değiştirmem yeterli olacak mıdır?

Mevcut sistemim:
Power Boost 650W VK-T01B RGB LED Fanlı ATX Oyuncu Kasası
Asus TUF GAMING A520M-PLUS AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
MSI GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OCV1 128 Bit GDDR5 4 GB Ekran Kartı
AMD Ryzen 5 3600 Altı Çekirdek 3.60 GHz İşlemci
SanDisk 500 GB Ultra 3D SDSSDH3N-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD
2x-Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U32008G16A-SR30 Ram

Not: Kendi sistemimi 2 seneden fazladır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşamamak adına sizlerden bilgi almak istedim sizce bilindik markalar dışında yeni yeni görmeye başladığımız bu markalara (PNY, GOODRAM vb.) güvenmek sakıncalı mıdır ?

Bu fiyat bandında farklı bir hazır sistem önerisinde bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fena fiyat değil ama AMD GPU düşünür müsünüz?

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Elimde halihazırda bir bilgisayar var ama artık bazı oyunlarda yeterli performansı alamadığım için bunu satıp üzerine ekleyip farklı bir sistem almak istiyorum. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var sizce mevcut sistemimi satıp aşağıda linkini verdiğim bu sistem alınır mı?

"Hector-PcHocası GeForce RTX 2060 Oyun Bilgisayarı - Pckolik"

Yoksa mevcut sistemimin ekran kartını değiştirmem yeterli olacak mıdır?

Mevcut sistemim:
Power Boost 650W VK-T01b RGB LED fanlı ATX oyuncu kasası.
ASUS TUF Gaming A520M-Plus AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart.
MSI GTX 1050 Ti Aero ITX 4G ocv1 128 bit GDDR5 4 GB ekran kartı.
AMD Ryzen 5 3600 altı çekirdek 3.60 GHz işlemci.
SanDisk 500 GB Ultra 3D sdssdh3n-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD.
2X-Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U32008G16A-SR30 RAM.

Not: Kendi sistemimi 2 seneden fazladır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşamamak adına sizlerden bilgi almak istedim sizce bilindik markalar dışında yeni yeni görmeye başladığımız bu markalara (PNY, goodram vb.) Güvenmek sakıncalı mıdır?

Bu fiyat bandında farklı bir hazır sistem önerisinde bulunabilirsiniz.

Bilgisayarınız oldukça iyi attığınız linkteki PC'nin işlemcisi fiyatına göre berbat bir işlemci. Kasanızda sıkıntılı olan sadece 2 parça var, PSU ve ekran kartı. Ekran kartını değiştirip RX 6600 alırsanız adeta çağ atlarsınız.
RTX 2060'dan bile güçlü bir karttır. PSU'nu değiştirmeni öneririm çünkü Power Boost kalitesiz bir marka. PSU sistemlerde çok önemlidir biraz daha kaliteli markaya geçmeni öneririm.

Şuanki bilgisayarınız gayet iyi sadece güç kaynağı ve ekran kartı biraz sıkıntı.Bu sisteme para vereceğinize kendi sisteminize RTX 3060+Kaliteli bir güç kaynağı alabilirsiniz

Evet, Fiyat Performans olsun sıkıntı çıkarmasın da marka, model önemli değil.
Rx 6600 öneririm.
Sapphire PULSE Radeon RX6600 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (11310-01-20G) - Oyun Hediyeli | Teknobiyotik en ucuz rx 6600

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2060 la karşılatırması

Çöp. Senin mevcut işlemcin bile ondan çok daha iyi.

Rx 6600 öneririm.
Sapphire PULSE Radeon RX6600 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (11310-01-20G) - Oyun Hediyeli | Teknobiyotik en ucuz rx 6600

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2060 la karşılatırması

Şu kolpacının videolarını atmayın gerçek test burada var.

Yeni konular

Geri
Yukarı