R5 4600H vs i5 10300H

HP'nin

Kanka 4600H > i7-10750H. Bundan yola çıkarak 4600H'ın i5'i nasıl tozunda bırakacağını düşün. Biraz araştırıp sentetik testlerde farkı rahatça görebilirsin. Google'dan değil de YouTube'dan kıyaslamaları izle. 1650 ile 1650 Ti arasındaki farkı da oyunlarda inan farkı çok görmeyeceksin. Fark yok demiyorum ama Ti alacak kadar değil. Ha maddi durumun el verirse al, ama vermezse dediğim gibi farkı hissetmeyecek, keşke 1650 Ti olsaydı demezsin.
Hp nin yeni bir laptopu var r5 5600h + rtx 3050 li ve 6999₺ ye satılıyordu dün geceye kadar o biraz kafamı karıştırdı bu özelliklerde ve bu fiyatta olması

Kanka benim laptopu satayım, ryzen 7 4800H 16-512 1650 ti. Oyun oynarım diye aldım ama sadece film/dizi izledim. Oyuncu laptopuna ihtiyacım olmadığını farkettim. Gündelik kullanıma uygun asus bilgisayar alacağım. Fiyatta cidden yardımcı olurum. İlanıma göz atmanı tavsiye ederim

LENOVO IDEAPAD GAMING bir kaç kere kullanıldı. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 951872337

Kanka

Kankam YouTube'da her türlü detaylı oyunları var. Oradan izle en iyisi
Adam sıfır istiyor sen gidiyorsun ikinci el ürün öneriyorsun. 🤣

Kanka benim laptopu satayım, ryzen 7 4800H 16-512 1650 ti. Oyun oynarım diye aldım ama sadece film/dizi izledim. Oyuncu laptopuna ihtiyacım olmadığını farkettim. Gündelik kullanıma uygun asus bilgisayar alacağım. Fiyatta cidden yardımcı olurum. İlanıma göz atmanı tavsiye ederim

LENOVO IDEAPAD GAMING bir kaç kere kullanıldı. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 951872337

Kanka

Kankam YouTube'da her türlü detaylı oyunları var. Oradan izle en iyisi
Hocam kendim için sormuyorum ben 1 ay önce monsterdan almıştım bir laptop şimdilik bir sıkıntısı çıkmadı. Bir arkadaşım var ve sıfır cihaz almak istediğini söyledi özellikle ama yine de ilanınızı atarım ona.

Hocam kendim için sormuyorum ben 1 ay önce monsterdan almıştım bir laptop şimdilik bir sıkıntısı çıkmadı. Bir arkadaşım var ve sıfır cihaz almak istediğini söyledi özellikle ama yine de ilanınızı atarım ona.
Cihaz kapalı kullanmıyorum, istersen detaylı fotoğraflar atarım.

Bence en iyi fiyat performans ikilisi. R5 4600H + GTX 1650Ti. Bu ikili alacaksan Acer bilgisayarın 144Hz stokları ülkemizde kalmadı sanırım ve 60Hz olarak satılıyor. Eğer FPS online oyunlarda işiniz yoksa söylediğim ikililere bakın veya Intel istiyorsanız 11. nesil tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı