R5 5500 hazır sistem alınır mı?

Sorako

Hectopat

Bu sistem alınır mı? Bütçe 20.000 monitör dahil. Hazır bir sistem olmalı.

Sinerji güvenilir mi? Alış-veriş yapılabilir mi? Türkiye'de yaşamadığım için bilmiyorum.

Hocam hangi monitörü almak istiyorsunuz? Ona göre sistem önerebiliriz.

Ve ekleyeyim bu sistemin PSU'su Performax marka. Genelde "bomba, C4" diye şaka yapılır ama bu tam olarak şaka değil. Çok kalitesiz ve tehlikeli güç kaynakları bunlar, yani alırsanız değiştirmeniz gerekir.

Bu sistem alınır mı? Bütçe 20.000 monitör dahil. Hazır bir sistem olmalı.

Sinerji güvenilir mi? Alış-veriş yapılabilir mi? Türkiye'de yaşamadığım için bilmiyorum.
Sinerji güvenilirdir. Samsung Odyssey G5 ‎LC27G55TQWRXUF 27" inç Oyuncu Monitörü, QHD 2K, 1 ms, 144 Hz, Freesync, HDR10i 1000 R Kavisli, VA Gaming Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bu monitör ile güzel olacaktır

Hocam hangi monitörü almak istiyorsunuz? Ona göre sistem önerebiliriz.

Ve ekleyeyim bu sistemin PSU'su Performax marka. Genelde "bomba, C4" diye şaka yapılır ama bu tam olarak şaka değil. Çok kalitesiz ve tehlikeli güç kaynakları bunlar, yani alırsanız değiştirmeniz gerekir.

24 - 27 inc 1ms 144Hz standart bir monitör 4000₺ civarında, pek bir önemi yok.

24 - 27 inc 1ms 144Hz standart bir monitör 4000₺ civarında, pek bir önemi yok.
Arkadaşın dediği gibi bu ekran kartına 1440p yakışır, ama eğer sadece rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ve grafiklere çok önem vermiyorsanız 1080p uygun. Ve belirteyim bu fiyata daha iyi sistem bulabileceğinizi düşünüyorum. @messinicocugu size toplama sistem önerebilir.

Hazır sistem olarak bu sistemi al:
Monitör olarakta buna bak:

Hazır sistem olarak bu sistemi al:
Monitör olarakta buna bak:
Hocam 2k monitör olsa daha iyi değil mi? Arkadaş yurt dışındayım diyor rahat yeter bence bütçesi. Bide 5600 yerine 5600x gelecek açısından daha iyi olmaz mi?

Hocam 2K monitör olsa daha iyi değil mi? Arkadaş yurt dışındayım diyor rahat yeter bence bütçesi. Bir de 5600 yerine 5600X gelecek açısından daha iyi olmaz mi?

5600-X'in çok bir farkı yok bir de 2K yeni nesil oyunlarda çok gitmez bence RX 6700 XT en fazla 1-2 sene gider ki bütçe 2K monitör'e de el vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı