R5 5500 işlemciye RX 6600 yerine RTX 3060 seçmek nasıl olur?

Aynı durumdayız ama eğer biraz daha beklerim diyorsan teknoloji kanallarını her gün takip et. Sürekli sistem çıkıyor zaten.
Kanka bak beni o kadar çok kararsız bıraktı ki bu ekran kartı artık kafayı yiyeceğim rtx 3050 1660 gibi bir şey 2 3 yıl sonra eski kalacaklar çıldırmamak elde değil

Ya bak usta AMD adamakıllı çalışsın ben yine alırım çok dengesiz ayar yap insanın zamanı kalmıyor diyelim ki bir gün çok önemli bir dersteyiz bilgisayar yine kapandı insan o anlık sinirden kasayı da parçalar monitörü de ama AMD adam gibi çalışmıyor AMD'ya bu işi adamakıllı yapsın ya da hiç ekran kartı üretmesin ben çok mu meraklıyım NVIDIA almaya gereksiz 2 kat para vermeye sırf bu yüzden 1660S seçeceğim.

Hocam o paraya 1660S alırsanız büyük hata edersiniz 6000 sersisinde kalmadı zaten.

Kanka bak beni o kadar çok kararsız bıraktı ki bu ekran kartı artık kafayı yiyeceğim RTX 3050 1660 gibi bir şey 2 3 yıl sonra eski kalacaklar çıldırmamak elde değil.

Şu anda en kötü bilgisayarda 1650 olmalı. Bu yüzden mecburi olarak RTX serisine geçmeliyiz bundan sonra 1650'nin yerini 1660 1660'ın yerini 1660S alacak yani hala vaktimiz var RTX 2060 alabilirsiniz 5-6 yıl rahat götürür benim emektar laptopta E1-2100 işlemci vardı Minecraft OptiFine anca açıyordu bende öğrenciyim 3-5 destek alacağım öyle alabiliyorum bende yoksa hiç bu muhabbetlere giremem bence taksitle alın alabiliyorsanız içiniz rahat etsin bende aynı şekilde yapacağım.

Hocam o paraya 1660S alırsanız büyük hata edersiniz 6000 sersisinde kalmadı zaten.
Usta eğer 6000 serisinde de kalmadı derken wattman tarzı hatalardan bahsediyorsanız yanılıyorsunuz

Şu anda en kötü bilgisayarda 1650 olmalı. Bu yüzden mecburi olarak RTX serisine geçmeliyiz bundan sonra 1650'nin yerini 1660 1660'ın yerini 1660S alacak yani hala vaktimiz var RTX 2060 alabilirsiniz 5-6 yıl rahat götürür benim emektar laptopta E1-2100 işlemci vardı Minecraft OptiFine anca açıyordu bende öğrenciyim 3-5 destek alacağım öyle alabiliyorum bende yoksa hiç bu muhabbetlere giremem bence taksitle alın alabiliyorsanız içiniz rahat etsin bende aynı şekilde yapacağım.

Usta ben normalde masaüstünü hiçbir şeye değişmem üniversiteye geçeceğim 2 yıl sonra ama üniversiteyi kendi şehrimde okumayı istiyorum ama mühendislik illaki laptop al diyorlar masaüstünü götüremezsin diyorlar laptopta şu olur büyük ihtimal R5 5600H + RTX 3050 8 GB RAM 512 GB SSD ama eğer olmazsa masaüstünden devam.

Usta eğer 6000 serisinde de kalmadı derken WattMan tarzı hatalardan bahsediyorsanız yanılıyorsunuz.

Usta ben normalde masaüstünü hiçbir şeye değişmem üniversiteye geçeceğim 2 yıl sonra ama üniversiteyi kendi şehrimde okumayı istiyorum ama mühendislik illaki laptop al diyorlar masaüstünü götüremezsin diyorlar laptopta şu olur büyük ihtimal R5 5600H + RTX 3050 8 GB RAM 512 GB SSD ama eğer olmazsa masaüstünden devam.

Laptoplarda RTX 3050 8 GB bulunmuyor diye biliyorum. Varsa da fiyatı uçuktur dediğiniz özellikte laptoplar 30000 TL civarında. Excalibur'un 3060 Ti laptopu vardı sanırım atabilirim bakıp.

Laptoplarda RTX 3050 8 GB bulunmuyor diye biliyorum. Varsa da fiyatı uçuktur dediğiniz özellikte laptoplar 30000 TL civarında. Excalibur'un 3060 Ti laptopu vardı sanırım atabilirim bakıp.
Usta 8 gb ram olarak dedim ve 16.000 tl belirttiğim laptop atayım

Usta 8 gb ram olarak dedim ve 16.000 tl belirttiğim laptop atayım

Hepsiburada'dan başka bir yerden bakarsan daha iyi olur bence uğraşırsın sonra saçma sapan şeyler yüzünden iadesi var garantisi bitik ürün yolluyorlar falan ama tabii sen bilirsin.

Bu arada laptop güzel.

Usta eğer 6000 serisinde de kalmadı derken WattMan tarzı hatalardan bahsediyorsanız yanılıyorsunuz.

1000 kişinin 1'inde olur en fazla çözmesi de çok büyük dert değil açıkçası benim gibi maddi durumu sıkışık kişiler için en iyi altarnatif bence şu anda bende AMD kullanıyorum ve watman hatası aldım zamanında ama şimdi yine satıp yine AMD alacağım sonuçta her şeyin çözümü var fiyatına göre göz ardı ediyoruz mecburen.

1000 kişinin 1'inde olur en fazla çözmesi de çok büyük dert değil açıkçası benim gibi maddi durumu sıkışık kişiler için en iyi altarnatif bence şu anda bende AMD kullanıyorum ve watman hatası aldım zamanında ama şimdi yine satıp yine AMD alacağım sonuçta her şeyin çözümü var fiyatına göre göz ardı ediyoruz mecburen.
Ben şu ana kadar sadece elektrik kesintisinde wattman yedim. Wattman hatası denen şey, sistemin bir anda gitmesi sonucu tekrar açıldığında sürücü ayarlarının geri yüklenmesi.

Ben şu ana kadar sadece elektrik kesintisinde WattMan yedim. WattMan hatası denen şey, sistemin bir anda gitmesi sonucu tekrar açıldığında sürücü ayarlarının geri yüklenmesi.

Elektrik sistemiylen de alakalı biraz mesela bende bir tane kablo var 2 adet takılınca bir anda gidiyor çöküyor. Kullandığınız kabloylan da alakalı ancak WattMan hatası yüzünden iade ederim sürekli onun ayarlarıyla uğraşacak değilim benim de bir sabrım var. Bu arada bende hiç WattMan yemedim AMD ekran kartımda. Ama bu yeni alacağım sistemde yemeyeceğim anlamına gelmiyor.

Tam senlik bir masaüstü buldum. Bir bak istersen 3050 var ama iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı