R5 5500 Prime95 testinde 100 derece oluyor

Bunu da önerdim arkadaşa sizinde okumayı bilmediğiniz belli oldu.
Türkçe soldan sağa ve yukarıdan aşağıya okunur sanırım farklı bir dil bilginiz var. Öneriniz malum bilgiçlik taşlamanızdan sonra geliyor ama en azından öğrenme yeteceğinizin olduğunu gösterir bu umutsuz vaka değilsiniz en azından.

Türkçe soldan sağa ve yukarıdan aşağıya okunur sanırım farklı bir dil bilginiz var. Öneriniz malum bilgiçlik taşlamanızdan sonra geliyor ama en azından öğrenme yeteceğinizin olduğunu gösterir bu umutsuz vaka değilsiniz en azından.
Düzgün okursan arkadaşa macunu yenilemesini önerdim. Anlayamıyorsan senin sorunun. Farklı dili olan sensin ve tartışmayı da sen uzatıyorsun. Kara listeye girmeye hak kazandın. Hiçbir zaman bilgeç falan olduğumu da ima etmedim veya bunu gösterecek mesajımda yok. Burada da okuma yeteneğinizi gördüm.

Düzgün okursan arkadaşa macunu yenilemesini önerdim. Anlayamıyorsan senin sorunun. Farklı dili olan sensin ve tartışmayı da sen uzatıyorsun. Kara listeye girmeye hak kazandın. Hiçbir zaman bilgeç falan olduğumu da ima etmedim veya bunu gösterecek mesajımda yok. Burada da okuma yeteneğinizi gördüm.
Tamam. .

Oyunlarda sicakliklar normal gozukuyor, sadece stres testlerinde 90-100 dereceye cikiyor. Buyuk ihtimalle degistirmem sogutucuyu cunku almam gereken baska seyler var.
4.6GHz de oynuyorum bu arada (1.35v) eger R5 5500 ile OC denemek isteyen varsa.
Çok daha az voltaj ile 4,65 sorunsuz Çalıştırdım sıcaklık oyunlarda 60 a yakın oldu. Bu soguğutucuyu kullanıyorum.
1666126504008.png

mx4 macun ile.
Kasam Hava akışı olarak mükemmel ama.

Cooler Master Masterbox Td500 Hava akışı gerçekten çok iyi ki ben fanları maximum % 60 dolaylarına cıkacak şekilde ayarladım.

Prime 95 test attım az once Şuanda anlık olarak 4,4 Ghzde Max 57 Derece gördü. Tahminimce 4,6 üzerinde 70 derece görmeyecek..

Geri
Yukarı