R5 5500 RTX 2060 için Gamebooster 600W PSU yeterli mi?

Akın Keşli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben yeni bir sistem dizdim, ancak uzun zamandır laptop kullanıcısı olduğum için masaüstündeki güç tüketimi konusuna biraz uzak kaldım. Eskiden 500W aşağı yukarı bir oyuncu bilgisayarı için gayet yeterliydi, ancak şu an tam durumlar nedir bilmiyorum.
İnternette bazı PSU calculator sitelerinde sistemim için 600 watt gayet yeterli bulunuyor. Ancak ben yine de sizlerin görüşünü almak istedim, aşağıya sistemin ekran görüntüsü ekini de bırakıyorum;
Ryzen 5 5500.
RTX 2060 12 GB.
1 TB SSD.
2 TB HDD.

1668673540567.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben yeni bir sistem dizdim, ancak uzun zamandır laptop kullanıcısı olduğum için masaüstündeki güç tüketimi konusuna biraz uzak kaldım. Eskiden 500W aşağı yukarı bir oyuncu bilgisayarı için gayet yeterliydi, ancak şu an tam durumlar nedir bilmiyorum.
İnternette bazı PSU calculator sitelerinde sistemim için 600 watt gayet yeterli bulunuyor. Ancak ben yine de sizlerin görüşünü almak istedim, aşağıya sistemin ekran görüntüsü ekini de bırakıyorum;
Ryzen 5 5500.
RTX 2060 12 GB.
1 TB SSD.
2 TB HDD.

Eki Görüntüle 1575454
O PSU guvenli degil.

Sistemi kaca alacaksiniz?
O Monitor de cop.

O sisteme 600W yeterde GameBooster alınmaz.

Ryzen 5 5500.
RTX 2060 12 GB.
1 TB SSD.
2 TB HDD.

Eki Görüntüle 1575454
Bütçenizi söyleyin,iyi bir sistem toplamamışsınız.

Geri
Yukarı