R5 5500 - RTX 2060 sistem alınır mı?

Hocam maalesef maaş gününe kadar PC dayanamadı ve stokları bitti. Sinerji'de şöyle bir sistem buldum 11 gün önce tanıtılmış ve özellikleri daha iyi sanırım. Mağazadan teslimatı da var hem benim için daha iyi çünkü ebeveynlerim yüksek mevlalarda (alacağım bu PC gibi) kargolara hiç güvenmiyor ve mağazadan alma taraftarı.
Sistem şu;

Son düzenleme:
Hocam şu an kaç TL görünüyor bilmiyorum ama 10-11k gibi bir fiyata RTX 3060 sistem sattılar.

Hocam 18kdan fazla gözüküyor benim bütçem maksimum 13K idi zorla 14K yaptım ki attığım sistemi alabileyim. Önerin için sağ ol ama daha monitör gibi çevre birimleri de olduğu için kasaya bu kadar veremem.

Hocam 18kdan fazla gözüküyor benim bütçem maksimum 13K idi zorla 14K yaptım ki attığım sistemi alabileyim. Önerin için sağ ol ama daha monitör gibi çevre birimleri de olduğu için kasaya bu kadar veremem.
18K ‘dan önermedim zaten 11K iken önermiştim. Umarım güzel bir sistem yakalarsınız hocam.

Vatan sitesindeki şu pc den almıştım kardeşime. Daha sonra başka bir arkadaşım kendi sistemini sattı ve onu da aldım. Bu sistem elimde boşta kalacak. Düşünürseniz eğer uygun bir fiyata bırakabilirim.

Geri
Yukarı