R5 5500 - RTX 3060 sistem alınır mı?

Nazif ahmet

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
sistem ilk duyurulduğunda 11.500 lira falandı o zaman alsaydınız iyiydi ama şuan bence çok aşırı iyi bir fırsat değil yinede alınabilir

bütçe varsa işlemciyi 5600 veya 5600x yapmanızı öneririm ama

Bu bilgisayar alınır mı? Ayrıca bu siteden alışveriş yapan oldu mu güvenilir mi?

Kasa iyi, sistem güzel ama gencergaming.com'a fazla güvenmeyin. Şikayetvar.com'daki sayfaları hiç iç açıcı değil.

Eğer alacaksanız RTX 3060ı RX 6600le değiştirip işlmciyi R5 5600 yapmak daha mantıklı olur bence. Zaten yakın performansları eğer DLSS çok kullanmayacağım diyorsanız RX 6600 yapın 1200 lira oradan kazanırsınız

Aceleniz yoksa indirimli sistemleri kovalayabilirsiniz. 14K'den daha uyguna daha iyi sistemler çıkabiliyor.

3050 için R5 5500 gayet yeterli.
3060 var yanlız sistemde

Sistemde 3060 varmış, 3050 sandım kusura bakmayın. 3060'lı sistem için fiyat gayet güzel geldi bana alınabilir. Ancak yukarıda söylediğim şey hala geçerli, bazen daha uyguna güzel sistemler gelebiliyor, acelen yoksa bekleyebilirsin.

PSU'nun marka modeli yazmıyor sitede ya da ben bulamadım. Bu çok hayra alamet bir durum değil. PSU'sunu bilmediğim bir sistemi kesinlikle almazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı