R5 5500 - RTX 4060 Ti sistemde darboğaz olur mu?

Bir resmini atabilir misiniz? Büyük ihtimal yeterli olur. İşlemciye yönel. Bütçene bağlı olarak AM5 yönelebilir ya da 5600 alabilirsin.

Hocam 5600 düşünüyorum DDR5 beni çok zorlayabilir. Elim para geçince PSU yükseltmemi önerir misiniz? Yoksa yeterli olur mu?

Hocam son olarak sizden bir ricam olacak. Bu Ryzen 5 5600'lara bakarken GHz'leri farklı fiyatları farklı birkaç modele denk geldim garip bir şekilde ve tam olarak anlamıyorum. Bana olması gereken Ryzen 5 5600 linki atabilir misin?

Hocam son olarak sizden bir ricam olacak. Bu Ryzen 5 5600'lara bakarken GHz'leri farklı fiyatları farklı birkaç modele denk geldim garip bir şekilde ve tam olarak anlamıyorum. Bana olması gereken Ryzen 5 5600 linki atabilir misin?

Bu kutusuz model. Yani stok fan ile gelmiyor. Elindeki 5500 takılı olan stok fan uyum sağlar merak etme.

Bu kutusuz model. Yani stok fan ile gelmiyor. Elindeki 5500 takılı olan stok fan uyum sağlar merak etme.

Çok teşekkür ederim. Konu benim için @Kaan Diktaş tarafından çözüme ulaşmıştır. <3

Geri
Yukarı