Elektronik R5 5500 & RX 6600 Sistem 11.999 TL

Guzel. alternatif olarak itopya planet blue da var.
Güzel alternatifmiş.

R5 5500'ü bir yıl kadar önce 1800 TL gibi bir fiyata aldım. Fiyatının en iyi işlemcilerinden bir tanesi.

Engin bütçeniz ile içerisindeki işlemciyi 5600 yapıp bizlere hediye edersiniz artık.
Helal olsun 1 yıl önce o parayı enflasyonla beraber 5600 alabilecek kıvama getirebilirdiniz ama tercih sizin.

Helal olsun 1 yıl önce o parayı enflasyonla beraber 5600 alabilecek kıvama getirebilirdiniz ama tercih sizin.
Niçin boş boş yorumlar yazıyorsunuz? Gerçekten anlam veremediğim için soruyorum, yanlış anlamayın.

12 bin liralık PC paylaştım, R5 5500 var dediniz. Ne bekliyorsunuz bu bütçede diyoruz cevap vermiyorsunuz. Başka birisi geçen sene 1800 liraya R5 5500 aldım diyor, ona da laf ediyorsunuz. AMD'ye mail atın, R5 5500'ü imha edip satın alanlara da para iadesi yapsınlar bari.

o parayı enflasyonla beraber 5600 alabilecek kıvama getirebilirdiniz

Makroya giriş dersinde şu cümleyi kursanız derslerde meme konusu olurdunuz birkaç yıl. Enflasyonla beraber nasıl satın alabiliyorum? Enflasyon artıyor farkındasınız değil mi?

Neyse elbette konudaki hiçbir mesaja cevap veremeyip, tilt olduğunuz için alakasız şekillerde cevap vermeye başladınız. Yatırım tercihlerim beni ilgilendirir evet. Engelle geç.

Geri
Yukarı