Elektronik R5 5500 & RX 6600 Sistem 11.999 TL

Evet? 5600 falan mı bekliyordunuz 12 k fiyatta.
Ben ne beklediğimi söyleyeyim !😡
Ben birisinin doğum gününüzü kutlamasını bekliyorum 😁🎉
Doğum gününüz kutlu olsun. Bu arada 12 bin liraya bu sistem çok iyi. PSU'lar uzmanlık alanım değil, seçili psu nasıldır bilmiyorum ama msi'ın a-bn modellerinin kaliteli olduğunu biliyorum. Alacak olsaydım tercihimi bu yönde kullanırdım

Ben ne beklediğimi söyleyeyim !😡
Ben birisinin doğum gününüzü kutlamasını bekliyorum 😁🎉
Doğum gününüz kutlu olsun. Bu arada 12 bin liraya bu sistem çok iyi. PSU'lar uzmanlık alanım değil, seçili psu nasıldır bilmiyorum ama msi'ın a-bn modellerinin kaliteli olduğunu biliyorum. Alacak olsaydım tercihimi bu yönde kullanırdım
Üzerindeki de pek kötü değil, giriş seviyesi bir model ama A550BN yapılması daha iyi. A650BN'ye hiç gerek yok zaten.

Arc 750'nin tükettiği elektrik çok önemli değil diyenler bunu da alabilir. :)
Tek sorun güç tüketimi değil. Birçok oyunda desteği yok ve yeni çıkan oyunlarda sorun çıkartıyor. Örnek: Starfield, God Of War. Tabii bu sorunlar çözülüyor ama yine de dengesiz, saçma sapan bir kart. Sorun yaşama potansiyeli ve korkusu ile oyun oynamak eğlenceli midir, orası size kalmış. RX 6600 olan sistem tercih edilmeli.

Tek sorun güç tüketimi değil. Birçok oyunda desteği yok ve yeni çıkan oyunlarda sorun çıkartıyor. Örnek: Starfield, God Of War. Tabii bu sorunlar çözülüyor ama yine de dengesiz, saçma sapan bir kart. Sorun yaşama potansiyeli ve korkusu ile oyun oynamak eğlenceli midir, orası size kalmış. RX 6600 olan sistem tercih edilmeli
İntelin çıkardığı güncellemelerle birçok sorunu çözdüler. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gün önce de güzel bir güncelleme yayınladılar. Yani gelecekte güzel bir kart olabilir ama kör şansı tabi. Kesin bişey yok :)

İntelin çıkardığı güncellemelerle birçok sorunu çözdüler. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gün önce de güzel bir güncelleme yayınladılar. Yani gelecekte güzel bir kart olabilir ama kör şansı tabi. Kesin bişey yok. :)
Yarın bir oyun çıkar ve yine stabil olmaz o oyunda ve Valorant'ta bile sorun yaşayanlar var. Bunlar ilk kartları, pek bir şey diyemeyiz ama alınır da diyemeyiz tabii ki.

GameBooster ve Rampage fanı adamın biri "R5 5500, 5000 serisine yakışmıyor" dedi diye böyle diyorlar ama sonradan kendisi bile açıklama yaptı alınabilir olduğuyla alakalı. :D
Nedense bana çok tanıdık geldi o vatandaş 🤣 şaka bir yana sadece 5600e göre sönük kaldığını fakat yinede fiyat uygun olunca alınabilen bir işlemci 5500. Kötü değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı