R5 5500 - RX 6600 sistem ne kadar eder?

Oğlum bu piyasayı yükseltmekle ne anlıyorsunuz? Bir elektronik eşyanin ömrü 5 yıldır. Zamanla fanlar eskir tozlanır surtunmeye bagli. Elektrik akimi var zaten surekli bir calisma içi çip eskir gucunu yetirir zamanla. Bu kartlar da yoruluyor her türlü yari fiyatin altina duser.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000'de fiyat biçilmez buna tam bir F/P ürünü ekran kartı bu bildiğiniz AMD düşmanlığı.

La olm bu piyasayı yükseltmekle ne anlıyorsunuz bir elektronik eşyanin ömrü 5 yıldır zamanla fanlar eskir tozlanır surtunmeye bagli elektrik akimi var zaten surekli bir calisma içi çip eskir gucunu yetirir zamanla bu kartlarda yoruluyor her türlü yari fiyatin altina duser.

RX 6600 günümüz oyunlarını Ultra highda 60 FPS üstü oynatıyor hala bazı bozuk oyunlar dışında 2kya nasıl alacaksın böyle bir kartı?

NVIDIA gibi 3D program destegi yok bir zahmet sadece oyun yonunden bakmayin FSR falan goruntuyu titresmekden baska bise değil.

O zaman alma hocam bende 6600 var her oyunda ayarları fulleyip akıyorum FSR3.0'da geliyor siz 2kya AMD aramaya devam.

2060i siz kaça alırsınız desek RX 6600'den fazla fiyat biçersiniz ben öyle düşünüyorum.

NVIDIA gibi 3D program destegi yok bir zahmet sadece oyun yonunden bakmayin FSR falan goruntuyu titresmekden baska bise değil.

Nvidia al AMD'yi beğenmiyorsan. Kartı ucuza alabilmek için uydurmadığın bahane kalmadı. Kötülediğin kartı neden almak istiyorsan?

Oğlum bu piyasayı yükseltmekle ne anlıyorsunuz? Bir elektronik eşyanin ömrü 5 yıldır. Zamanla fanlar eskir tozlanır surtunmeye bagli. Elektrik akimi var zaten surekli bir calisma içi çip eskir gucunu yetirir zamanla. Bu kartlar da yoruluyor her türlü yari fiyatin altina duser.

2 yıllık kartı 30 yıl önce çıkmış gibi anlatıyorsun. 6600 tam yükte 100W çeken bir kart, 2 yılda bozulacak değil. RX 6600'ün ikinci el piyasası 3500 TL civarı, 2000 TL'ye almak isteyerek ölücülük yapan sensin. Kimsenin piyasa yükselttiği yok. Ayrıca öyle bir cümle kurmuşsun ki stresten, düzeltilemiyor.

NVIDIA al AMD'yi beğenmiyorsan. Kartı ucuza alabilmek için uydurmadığın bahane kalmadı. Kötülediğin kartı neden almak istiyorsan?

2 yıllık kartı 30 yıl önce çıkmış gibi anlatıyorsun. 6600 tam yükte 100W çeken bir kart, 2 yılda bozulacak değil. RX 6600'ün ikinci el piyasası 3500 TL civarı, 2000 TL'ye almak isteyerek ölücülük yapan sensin. Kimsenin piyasa yükselttiği yok. Ayrıca öyle bir cümle kurmuşsun ki stresten, düzeltilemiyor.

Bu insanlar çok değişik elinde 2K parası var 6600 almak istiyor alamadığı için kartı kötüleyerek fiyatı indirmeye çalışıyor tek zeki kendisi herhalde.

@Cloren Merhaba, ₺2.000'ye RX 6600 alırsanız anında size ₺2.500 vererek sizden geri alabilirim. Anında ₺500 kazanırsınız. Sizin yerinizde olsam bir dakika daha durmam koşa koşa ₺2.000 liraya RX 6600 bulurum. Yalnız sonsuza kadar bekleyemem, haberiniz olsun.

Konuya gelirsek, 10 bin lira edebilir.

Ekran kartini tek satarsan 2000TL'ye alirim.
Hocam 2000 TL ye bulursan bana da haber ver ayrıca kimsenin Nvidia veya AMD kapışması sergilediği yok. Sadece çok düşük fiyat söylüyorsun birde ben sistem hakkında yorum istedim ederi ne dedim yaptığın yorum yalnış.

Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

Tek ekran kartını satarsan 2200 veririm

Sen ne anlatıyon ne abla gözünü seveyim be abi be

Yeni konular

Geri
Yukarı