R5 5500-RX 6600 sistem uyumlu mu?

Siz toplamadınız, hazır sistem o. En ufak bi sorgulama ile de uyumlu olduğunu anlayabilirsiniz. Mesela kendinize şu soruyu sorun: Uyumsuz olsa nasıl satsınlar bu sistemi?

Sistem uyumlu fakat çok pahalı. Aynı sistemi 13-14K arasında alabiliyorsunuz internetten.

Siz toplamadınız, hazır sistem o. En ufak bi sorgulama ile de uyumlu olduğunu anlayabilirsiniz. Mesela kendinize şu soruyu sorun: Uyumsuz olsa nasıl satsınlar bu sistemi?

Sistem uyumlu fakat çok pahalı. Aynı sistemi 13-14K arasında alabiliyorsunuz internetten.
Arkadaşıma topla dediğimde bu linki atmıştı. Topladığını zannettim kusura bakmayın.Anakart çok eski olduğundan içime kuşku düşmüştü teşekkürler.

Anakart çok eski değil ki? Her neyse, o sistem alınmaz.

Bunu alın.

Performans olarak eşit kasalar mı? Ben Online almak yerine gidip mağazadan alacağım direkt. Gaming gen sadece İstanbuldaydı sanırsam.

Anakart çok eski değil ki? Her neyse, o sistem alınmaz.

Bunu alın.

İki sorum daha olacaktı. Benim atmış olduğum sistemde ayrı bir güç kaynağı almama gerek var mı? Kasanın kendisi yeterli olur mu? Ve Windows'u kasadan ayrı kendimiz mi satın almalıyız?

Aynı bileşenler zaten. Bazı parçaları Vatan'dakinden daha iyi.

B450 anakart var, kaliteli kasa ve PSU var, ekran kartı Asus... Üstüne ₺1.200 daha ucuz. Sen bilirsin, Vatan'daki sistem hem pahalı hem de Rampage PSU var.
Hmmmm anladım. Keşke online alabilme şansım olsaydı.

Geri
Yukarı