R5 5500 - RX 6650 XT sistem çoğu oyunda drop yaşatıyor

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın tüm bileşenlerini yazdım, çoğu oyunda almam gereken FPS'leri almama rağmen sanki daha düşük FPS alıyormuş hissiyatı var, sürekli drop yiyorum.. Ne yapmam lazım?

İşlemci: AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK Islemci | ITOPYA
Anakart: ASUS PRIME A320M-C R2.0 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 VGA DVI HDMI mATX Anakart| ITOPYA.COM
Ram: GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA (2x)
Ekran Kartı: ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB OC GDDR6 128 Bit Ekran Karti | ITOPYA
Kasa: VENTO VG20AL Tempered Glass USB 3.0 Mesh RGB ATX Mid Tower Kasa + FSP 750W 80Plus PSU | ITOPYA (650W)
SSD: Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1TB 7300/6000MB/s Gen 4x4 NVMe PCIe M.2 SSD w/Heatsink - incehesap.com
Monitör: İşletim Sistemi: Windows 10 Home

Son düzenleme:

Çok fazla şey denememe rağmen RX 6600 - 5500 sistemim de de drop var. Bunun neden olduğunu bulmak epey zor. Bu videoyu bir deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok fazla şey denememe rağmen RX 6600 - 5500 sistemim de de drop var. Bunun neden olduğunu bulmak epey zor. Bu videoyu bir deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığınız konulardaki "driver only", "shader cache sıfırlama" gibi ayarları yaptım, şimdi de stres testi yapıp bileşenleri test edeceğim, gelişmeleri yazarım hocam.

Stres testi sonuçlarına ayrı bir konu açtım hocam @Turgineer

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı