R5 5500 RX 6700XT sistemin oyun performansı nasıldır?

lexonss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konu zaten başlıkta yazıyor. Hiçbir yerde test videolarını göremedim bilen varsa yardımcı olabilir mi? Valorant, CS:GO, LoL, Forza, GTA 5, The Witcher 3 falan oynayacağım bu oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS verir dediğim gibi hiçbir yerde test videosu yok çok aradım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, konu zaten başlıkta yazıyor. Hiçbir yerde test videolarını göremedim bilen varsa yardımcı olabilir mi? Valorant, CS:GO, LoL, Forza, GTA 5, The Witcher 3 falan oynayacağım bu oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS verir dediğim gibi hiçbir yerde test videosu yok çok aradım.

Ben 5600 ile kullanıyorum ve şu ana kadar hiç kastığını görmedim sadece bir kere AMD kaynaklı driver sorunu yaşadım onun dışında çok çok iyi.

Oyun Test Videosu
Burada RX6700 kullanılmış burada gördüğünüz değerlere 10-25 arası FPS ekleyerek tahmini değerleri görebilirsiniz. Eğer sistem satın alacaksanız R5 5600'e geçmenizi tavsiye ederim. Ekran kartıyla daha uyumlu bir işlemci olacaktır. Aralarında bin lira kadar bir fark var. Ancak yine de R5 5500 ile de 1080p'de tahmini %15 dolaylarında darboğazla burada gördüğünüz FPS değerlerinin yukarısında FPS ile oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı