R5 5500 sistem alınır mı?

Vatan'dan sistem falan alınmaz. İlla sıfır alacağım diyorsaniz hem bu forumu hem itopya, sinerji, incehesap, pckolik, gaming.gen.tr gibi siteleri takip edip en azından 4060-4060ti ekran kartlı bir sistem almanızı öneririm. Kampanyalar hep olmadığı için düzenli takip etmeniz gerekiyor.
Kargoyla almak istemiyorum. Ekran kartını demonte gönderiyorlar ve takarken sorun yaşayabiliyorum. Bir de RTX 4060 bütçemi aşıyor. Maksimum 18.500 TL bütçem var.

Kargoyla almak istemiyorum. Ekran kartını demonte gönderiyorlar ve takarken sorun yaşayabiliyorum.
Gidersin şubelerinden teslim alırsın. Itopya İstanbul ve Ankara diğerleri ise İstanbul'da şubeden teslim yapıyor. Vatan'dan hiçbir şart altında sistem alınmaz adamlar hem kötü parça kullanıyor hem en az %25 pahalı satıyor.

Sistemimiz bu. Bunu almayı düşünüyorum. Bütçe maksimum 18.500 TL. Sizce bu sistem nasıl? Yeni çıkacak oyunları orta veya yüksek ayarlarda 60 FPS üstü oynatır mı? Daha iyi bir sistem öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
alma öneremem

Hocam bir öneriniz var mı sistem olarak?
Şu an güzel bir sistem yok. Yılbaşına doğru güzel sistemler çıkar büyük ihtimalle. Dediğim gibi siteleri ve forumun kampanya bölümünü takip edin.

İlla hemen alacağım diyorsanız yukarıda atılan rx 6700 sistemi alabilirsiniz ama ben olsam almazdım. Eski ekran kartına sahip bir sistem çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı