R5 5500 sistem nasıldır?

Bütçe
25000

WİRELESSMAN

Decapat
Daha fazla  
Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce nasıl bir eksiği var mı? Var ise 1,2 bin TL'yi aşmayacak şekilde ekleme yapabilirim.

Sistem 22.500 TL şimdilik sizlerin fikirlerini almak için Sinerji sitesinden topladım, 1 hafta içinde Vatan'dan toplamayı düşünüyorum.

Alınmaz. Vatandan toplamak zorunda değilseniz bu sistemi alın.

Hocam daha monitör, klavye ve kulaklık alacağım 25k yı fazla zorlayamam benim topladığım sistemde monitör ve kulaklık vardı.

Aman hocam sakın. Bunu alabilirsiniz.
Hocam monitör ve kulaklık hariç sadece kasa için 18K civarında bütçeniz var diye düşünüyorum doğru mu? Önerdiğim 3060Ti sistemi alabilirsiniz.

Hocam
Aman hocam sakın. Bunu alabilirsiniz.
Hocam şu kasada ekran kartını değiştirmek size kalmış fakat her türlü diğer kasalara göre fiyat tarafında çok iyi bir iş çıkarmışlar.

Hocam.

Hocam şu kasada ekran kartını değiştirmek size kalmış fakat her türlü diğer kasalara göre fiyat tarafında çok iyi bir iş çıkarmışlar.

Bu sistem alınır gibi görünüyor birkaç küçük değişiklik ile muhtemelen bunu alacağım ancak bir sorum var RX 6700'ün oyun performansı daha iyi değil mi?

Bu sistem alınır gibi görünüyor birkaç küçük değişiklik ile muhtemelen bunu alacağım ancak bir sorum var RX 6700'ün oyun performansı daha iyi değil mi?
3060Ti çok daha iyi hocam. Ayrıca sizin topladığınız sistemden bahsediyorsanız o sistemi unutun derim çok pahalı sistem olmuş.

Geri
Yukarı