R5 5500 sistem nasıldır?

Bütçe
25000
3060 Ti çok daha iyi hocam. Ayrıca sizin topladığınız sistemden bahsediyorsanız o sistemi unutun derim çok pahalı sistem olmuş.

YouTube'daki benchmark videolarında RX 6700 15 FPS fark attığı için sordum. Ayrıca benim topladığım sistem biraz pahalı olmuş iyi ki toplamadan önce buraya yazmışım😅

YouTube'daki benchmark videolarında RX 6700 15 FPS fark attığı için sordum. Ayrıca benim topladığım sistem biraz pahalı olmuş iyi ki toplamadan önce buraya yazmışım😅
Hocam 6700XT modeli ile karıştırıyor olabilirsiniz. 3060Ti saf güç olarak 6700'ü geçiyor DLSS ile aradaki fark daha da açılıyor. 6700 kartı tam 15K'lık sistemlerde kullanılacak kart hocam.

Anakartı çok giriş seviye koymuşlar ayrıca monitör VA panel. Fiyatta pahalı.

Anakartı çok giriş seviye koymuşlar ayrıca monitör VA panel. Fiyatta pahalı.

Hocam 6700XT modeli ile karıştırıyor olabilirsiniz. 3060 Ti saf güç olarak 6700'ü geçiyor DLSS ile aradaki fark daha da açılıyor. 6700 kartı tam 15K'lık sistemlerde kullanılacak kart hocam.

Onurkelees hocamın attığı sistemi birkaç değişiklik yapıp almaya karar verdim eğer başka bir öneriniz yok ise.

Onurkelees hocamın attığı sistemi birkaç değişiklik yapıp almaya karar verdim eğer başka bir öneriniz yok ise.
Hangi değişiklikleri yapacaksınız hocam?

Hocam kötü bir haberim var ki sistemde ki ekran kartının stoğu bitmiş :(

Kingston 1TB M.2 SSD ve işlemciyi bir tık arttıracak bütçem var. Monitör ve diğer ekipmanları ayrı alacağım.

Hocam kötü bir haberim var ki sistemde ki ekran kartının stoku bitmiş :(

Stoklar beklemeye değer mi yoksa başka bir sistem aramaya başlayayım mı?

Kingston 1TB M.2 SSD ve işlemciyi bir tık arttıracak bütçem var. Monitör ve diğer ekipmanları ayrı alacağım.

Stoklar beklemeye değer mi yoksa başka bir sistem aramaya başlayayım mı?
Beklemeye değer mi bilmiyorum ama alternatif olarak bu sistem var hocam buna bakabilirsiniz.

Beklemeye değer mi bilmiyorum ama alternatif olarak bu sistem var hocam buna bakabilirsiniz.

Hocam bu da iyi bir kasaymış şu şekil değişiklikler yaptım nasıl olmuş?

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-27_002348332.png
    resim_2022-12-27_002348332.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 11
Hocam bu da iyi bir kasaymış şu şekil değişiklikler yaptım nasıl olmuş?
Hocam SSD 1TB yapmanız gayet iyi olmuş fakat işlemciyi 5600X yapmanızı tavsiye etmem aralarında performans yok denilecek kadar az ve kesinlikle 750TL farkı haketmiyor.

Geri
Yukarı