R5 5600 & RX6700 XT sistemde Windows 11 kullanılır mı?

Arkadaşlar bugün bilgisayarımı teslim aldım, Windows 11 Pro yükleyip göndermişler. Bilgisayarımı 2K oyun amacı ile aldım. R5 5600, RX 6700 XT, 1 TB M.2 SSD, 3600 MHz 16 GB RAM. Windows 11'de RAM sıkıntısı var diyorlar, siz olsanız ne yapardınız? Windows 11'de kal derseniz Home'a geçmeli miyim sizce?
Kullanılır. Bir sorun olmaz bence.

Bende de ram kullanımı bu şekilde. W11'i bir kendin kullan beğenmezsen w10 geçersin. Bilgisayarına zaten w11 pro yüklenmiş neden home geçmek istiyorsun? Pro versiyon home'dan daha iyi sonuçta.
Eki Görüntüle 1710104
11 pro da bir sürü kullanmayacağın özellikler oluyor falan diyorlar bende anlamadım için pek kafam karıştı hocam

11 Pro da bir sürü kullanmayacağın özellikler oluyor falan diyorlar bende anlamadım için pek kafam karıştı hocam.

İnternette windows home ve pro etkinleştirme anahtarı aynı fiyattayken neden Home alsın bir insan?

En basit şöyle söyliyeyim home kullanırsan kısıtlanmış oluyorsun, Pro kullanırsan kısıtlanmış olmuyorsun.

Mesela en basitinden home'da bitlocker yok. Bu özellik illa iş bilgisayarı için şart değil şahsen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı