R5 5500 ve GTX 1650 sistem 13.750 TL'ye dizilir mi?

ama cidden 250-300 fps vericekse valorantta benim için yeterli
Valorant tost makinesinde bile oynanabilen bir oyun. İnternetten muadil parçalarla yapılan testlerde 250 FPS değerleri alınıyor eğer tek isteğiniz Valorant oynatabilmesi ise beklentinizi karşılar kısaca.

Üstüne ekleme yapabiliyorsanız ulaşabilceğiniz maksimum bütçeyi belirtin daha güzel sistem önerelim, çok üst rakamlara çıkmazsanızda olur. Aldığınız sistem valorant falan oynatır ama çok ölü bir yatırım.Diğer seçenekte ikinci el almak.

5600 ikinci el 2500 TL
Anakart ikinci el 1500 TL
3060 ikinci el 4000 TL
PSU Kasa 1200 TL
RAM 800-1000 TL
SSD 1000 TL

Ryzen 5000 serisi ve 16xx 20xx 30xx sıfır alınmaz hocam. İkinci el daha iyisini dizersiniz.
teşekkür ederim bilgi için ama 2.el alıcağımı pek sanmıyorum problem çıkarabilir. 1. el taraftarıyım.
2.el RX6600 sistem toplayabilirsiniz çok daha yüksek performans alırsınız.
teşekkür ederim fakat düşüncem aynı şekilde.

5600 ikinci el 2500 TL.
Anakart ikinci el 1500 TL.
3060 ikinci el 4000 TL.
PSU kasa 1200 TL.
RAM 800-1000 TL.
SSD 1000 TL.

Ryzen 5000 serisi ve 16xx 20xx 30xx sıfır alınmaz hocam. İkinci el daha iyisini dizersiniz.

3060 2.el 4kya imkansız hocam o fiyata maksimum 2.el RX6600 ayrıca R5 5600 2500e hiçbir yerde görmedim.

Peki hocam dendiği gibi FPS verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
aralarındaki farka bakabilirsiniz.

Üstüne ekleme yapabiliyorsanız ulaşabilceğiniz maksimum bütçeyi belirtin daha güzel sistem önerelim, çok üst rakamlara çıkmazsanızda olur. Aldığınız sistem valorant falan oynatır ama çok ölü bir yatırım.Diğer seçenekte ikinci el almak.
hocam 2 yıl götürse yeter açıkcası

aralarındaki farka bakabilirsiniz.
baya fark var

Yeni konular

Geri
Yukarı