R5 5500 vs 5600

Gamersnexus'ın da yaptığı %1 Low testinde 9700K'yı çöp gibi göstermesinin ardından pek güvenesim yok yine de, tamam HT olmaması başlı başına tam bir handikaptı ama öyle bir durum yok reelde neyse Hardware Unboxed'ı da bekleyeceğim ama muhtelemen 3600'den daha geride bir işlemcidir 5500 👍🏻 AMD neden son birkaç ay böyle saçma hamleler yapıyor anlamak güç gerçekten.

Video yorumlarında birisi güzel demiş. Giriş seviyesi işlemciye PCIe 3.0, giriş seviyesi ekran kartına PCIe 4.0 veri yolu koydular. AMD bile ne yaptığını bilmiyor.

5600 sipariş edeceğim o zaman.
Mesela 5600 alınca kronik sorunlu vs olabilir mi yeni çıktığı için herhangi olumsuz musibet yaşar mıyım?

Ayrıca yanına SE 224 XT alacağım ses yapmaz diye umut ediyorum.

@Jex Blake ekran kartı mı bu ne olabilir? Beğendiysen yapıştır gitsin. Bana göre hala F/P değil 5600 ama kullanacağın ortama ve yapacağın yükseltmeye göre de iyi bir seçenek olabilir.

En fiyat performans işlemci ne şu an hocam AM4 sokette?

5600 sipariş edeceğim o zaman.
Mesela 5600 alınca kronik sorunlu vs olabilir mi yeni çıktığı için herhangi olumsuz musibet yaşar mıyım?

Ayrıca yanına SE 224 XT alacağım ses yapmaz diye umut ediyorum.

Bende 3600'ü satıp 5600 aldım aynı kule tipi soğutmayı kullanıyorum çok iyi ve kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı