R5 5500'den hangi işlemciye geçilmeli?

Bütçe
8000
Olabilir fakat ben AM5 o kadar önemsemiyorum, 5800x3D amiral işlemci, ayrica Ryzen7

1711980318571.png

R7 olsa ne yazar

Hocam bu sitelere pek aldanma, bahsettiğim ve işlemci, özellikle oyunlarda 1080 p de rakipsiz,7500f yeni nesil okadar .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu oyunda 5800x3D önde burada da, benmi yanlış görüyorum. Zaten arkadaş iki işlemcide düşünmüyor, pek de önemli değil.

Çoğu oyunda 5800x3D önde burada da, benmi yanlış görüyorum. Zaten arkadaş iki işlemcide düşünmüyor, pek de önemli değil.

Önde olduğu yerde 1-2FPS farkın en açık olduğu yerde 7FPS önde, 7FPS için geliştirmeye kapalı, eski soket ve DDR4 işlemci alınır mı? Sence?

Önde olduğu yerde 1-2FPS farkın en açık olduğu yerde 7FPS önde, 7FPS için geliştirmeye kapalı, eski soket ve DDR4 işlemci alınır mı? Sence?
Hocam sizin baktığıniz pencereden mantikli fakat,6 çekirdek ben işin o kismina bakiyorum,testlerde 1 2 FPS gösteriyor fakat bence çok daha önde, akıcılık vs var bana göre.

5800x3D pahalı, onun muadili ise 5700x3D öneririm. Daha ucuz ona göre. En son 5800X. Tabii 5800x3D bulursan uyguna affetme al.

Yeni konular

Geri
Yukarı