R5 5600 Cinebench sonucu

AgathoN

Decapat
Daha fazla  
1678802976625.png

Neyi yanlış yaptığımı çok merak ediyorum. Bildiğim kadarıyla sonucun böyle çıkmaması gerekiyor.

Eki Görüntüle 1701183
Neyi yanlış yaptığımı çok merak ediyorum. Bildiğim kadarıyla sonucun böyle çıkmaması gerekiyor.

O işlemciden bende bir tane istiyorum.

Cinebench'i kaldırıp tekrar kurun, testi tekrarlayın, bakalım sonuç değişecek mi, sizin yanlış bir şey yapma imkanınız yok. Olsa olsa BIOS ayarlarınız farklıdır, ama böyle sonuçlanmaz.

1678806146240.png

Test duration kısmını açarak yapınca testi bu şekilde sonuçlandı. 10500 civarında bir puan beklerdim ama stok soğutucu olduğu için böyle sanırım.

O işlemciden bende bir tane istiyorum.

Cinebench'i kaldırıp tekrar kurun, testi tekrarlayın, bakalım sonuç değişecek mi, sizin yanlış bir şey yapma imkanınız yok. Olsa olsa BIOS ayarlarınız farklıdır, ama böyle sonuçlanmaz.

Eki Görüntüle 1701231

Test duration kısmını açarak yapınca testi bu şekilde sonuçlandı. 10500 civarında bir puan beklerdim ama stok soğutucu olduğu için böyle sanırım.

Şimdiki puan iyi, testi tekrarladığınız da değişkenlik gösterir.

Daha iyi soğutma ve performans için undervolt yapabilirsiniz:

Şimdiki puan iyi, testi tekrarladığınız da değişkenlik gösterir.

Daha iyi soğutma ve performans için undervolt yapabilirsiniz:

AG400 sipariş verdim. O geldikten sonra detaylı olarak OC vs UV yapacağım.
Teşekkür ederim.

AG400 sipariş verdim. O geldikten sonra detaylı olarak OC vs UV yapacağım.
Teşekkür ederim.

İptal etme imkanınız varsa edin, Snowman'i alın. Çok uzun zamandır kullanıyorum, performansı çok iyi. Değiştirirsem sadece Noctua D15 ile değiştireceğim. O da çok daha güçlü işlemciye ileride geçersem.

İptal etme imkanınız varsa edin, Snowman'i alın. Çok uzun zamandır kullanıyorum, performansı çok iyi. Değiştirirsem sadece Noctua D15 ile değiştireceğim. O da çok daha güçlü işlemciye ileride geçersem.

Aşırı bir övgü gördüm AG400 için. Kıyaslama videosu da bulamadım internet üzerinde. Çok kararsız bıraktınız şu an beni.

AG400 geldi onu montajladım şimdi. Bir de öyle test edeceğim.

Arctic Freezer 34 e-sports Duo kullanıyorum aynı işlemcide sonuçlar bende de aynı 10500 civarında.

1678978574447.png

Stok soğutucu ile 10 dakika Prime95 testinde maksimum 74-75 derece sıcaklığa ulaşıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

AG400 ile ise 10 dakika Prime95 testinde maksimum 59.8 dereceye ulaştı işlemci. %100 yük altında gayet başarılı sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı