Sistemlerde GeForce NOW çalışır mı?

Moxie

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar dostlar size bir konuda danışmak için açıyorum bu konuyu salonda kullanılmayan bir televizyonumuz var buna dandik bir PC alıp (2-3bin TL'lik) içine GeForce NOW alıp PS5 gibi kullanabilir miyim fikir aklıma çok yattı aslında da sorun yarataacak şeyler varsa söylerseniz.
Sevinirim.

İnternetim 100/100 1080p’de oynayacağım oynayacağım oyunlar RDR2, Cyberpunk gibi oyunlar.

A10 5800b.
R5 230 2 GB.
HD 7660D.
8 GB DDR3 RAM.
Böyle bir kasaya 1500TL istiyorlar i5 2. nesil olanada 2000TL demişler en az nasıl bir şey almam gerekir?

Bunun yanında bir de kol önerisi yaparsanız sevinirim.

GeForce NOW sandığınız gibi bir program değil bence. Çoğu zaman RTX 2000 serisinden ekran kartlarıyla düşük FPS ve çamur bir görüntüyle size hizmet veriyorlar. Yani, internetiniz ne kadar güçlü olursa olsun bence GeForce NOW kullanmak akıl işi değil. Fiyatlarıda cabası..

GeForce NOW sandığınız gibi bir program değil bence. Çoğu zaman RTX 2000 serisinden ekran kartlarıyla düşük FPS ve çamur bir görüntüyle size hizmet veriyorlar. Yani, internetiniz ne kadar güçlü olursa olsun bence GeForce NOW kullanmak akıl işi değil. Fiyatları da cabası.

GeForce NOW'a para versemde çamur gibi bir görüntüyle mi hizmet alacağım? 900/900 hızda internetim olsa bile mi? Amacım laptopta CS2 oynamak.

Evet. Türkiye'den satın alıyorsanız daha pahalı hatta. Yabancılara daha ucuza satıyorlar :D

Benim internetten okuduklarıma göre Türkiye dekilere daha kötü hizmet veriyorlarmış. Ben de interneti 1000/1000 olan bir cafeye gidip oyun oynarım diyordum GeForce NOW ile hayal oldu. İnternet kafe de saati 50-65 TL çok pahalı :(

GeForce NOW sandığınız gibi bir program değil bence. Çoğu zaman RTX 2000 serisinden ekran kartlarıyla düşük FPS ve çamur bir görüntüyle size hizmet veriyorlar. Yani, internetiniz ne kadar güçlü olursa olsun bence GeForce NOW kullanmak akıl işi değil. Fiyatlarıda cabası..
Tamamda cyberpunk gibi bi oyuna gireceğim zaman yine beni 2000 serisi bı sisteme mi bağlar bence seçtiğimiz oyunlada alakalı attığı sistem

Yeni konular

Geri
Yukarı