R5 5600 GTX 1050 Ti sisteme PSU önerisi

Burak Gönennn

Centipat
Daha fazla  
Ben PC topladım ama eski Power'ım yeni PC'ye uyar mı diye hiç düşünmedim ve uymadı. 24 pin değilmiş anakart kablosu bu yüzden uymadı.
  • -B450M K-2 anakart.
  • -GTX 1050 Ti.
  • -R5 5600.
Bu Power uyar mı? Yardımcı olur musunuz? Pek bilgim yok.
Bir de bu Power işime yarar diyelim, ekstra kablo almama gerek yok değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PC topladım ama eski Power'ım yeni PC'ye uyar mı diye hiç düşünmedim ve uymadı. 24 pin değilmiş anakart kablosu bu yüzden uymadı.
  • -B450M K-2 anakart.
  • -GTX 1050 Ti.
  • -R5 5600.

Hocam bütçe nedir o PSU canlı bomba bildiğiniz.

• -B450M K-2 anakart.
  • -GTX 1050 Ti.
  • -R5 5600.

Hocam Allah'ü Teâlâ korusun bir gün ansızın patlayabilirsiniz 🙂

Alınmaz. Güç kaynağında oluşabilecek bir hata komple tüm sistemi ve bileşenlerini etkileyebilir bu yüzden her zaman sağlam bir şey almanız tavsiye edilir. Attığın model geçici olarak bile kullanılamayacak kadar zayıf ve sistem için çok riskli.

Max 1000 kral PSU harici başka bir şeye gerek var mı peki.

Alınmaz. Güç kaynağında oluşabilecek bir hata komple tüm sistemi ve bileşenlerini etkileyebilir bu yüzden her zaman sağlam bir şey almanız tavsiye edilir. Attığın model geçici olarak bile kullanılamayacak kadar zayıf ve sistem için çok riskli.
Peki öneriniz var mı

Hocam Allah'ü Teâlâ korusun bir gün ansızın patlayabilirsiniz 🙂
Peki öneriniz var mı

PSU fiyatları maalesef çok uçtu. Max 1.000 lira bütçeniz olduğunu belirtmişsiniz. Daha bütçe çıkamazsanız sanırım alınabilecek en uygun model şu;

Yük altında biraz fazla fan sesi yapabilir. Yine de aceleniz yoksa ben biraz daha para biriktirip sağlam bir şey almanızı öneriyorum.

Son düzenleme:
PSU fiyatları maalesef çok uçtu. Max 1.000 lira bütçeniz olduğunu belirtmişsiniz. Daha bütçe çıkamazsanız sanırım alınabilecek en uygun model şu;

Yük altında biraz fazla fan sesi yapabilir. Yine de aceleniz yoksa ben biraz daha para biriktirip sağlam bir şey almanızı öneriyorum.
benim sistemle uyumlu dimi bide bunu aldım başka bişeye gerek var mı kablo vb

Geri
Yukarı