R5 5600 - GTX 1650 sisteme ne eklenmeli?

Ekran kartını satıp RX 6600 alabilirsin.

AMD nedense tercihim değil RTX 2060 alacaktım fakat onlarda çok pahalı sanırım RX 6600 alabilirim.

Arkadaşlar bir de sistemi kaç TL'ye sayabilirim her şeyin kutusu faturası garanti var.

Arkadaşlar tekrar yazıyorum Frisby FC9320G 600W 80+PSU GTX 1650 RAM'i 16 yaptım anakart A320M-F işlemci Ryzen 5 5600 üstünede ekleyebilirim satıp başka üründe alabilirim neleri satayım ya da neleri elde tutayım veya sattığım parçalar yerine ne alayım.

AMD nedense tercihim değil RTX 2060 alacaktım fakat onlarda çok pahalı sanırım RX 6600 alabilirim.

Arkadaşlar bir de sistemi kaç TL'ye sayabilirim her şeyin kutusu faturası garanti var.

Arkadaşlar tekrar yazıyorum Frisby FC9320G 600W 80+PSU GTX 1650 RAM'i 16 yaptım anakart A320M-F işlemci Ryzen 5 5600 üstünede ekleyebilirim satıp başka üründe alabilirim neleri satayım ya da neleri elde tutayım veya sattığım parçalar yerine ne alayım.
Ekran kartı alacaksan öncelikle o bomba pardon güç kaynağından kurtulman lazım. RAM kesinlikle şu dönemde bilgisayarın ne olursa olsun 16GB olmalı gerçekten çok fark ediyor hele ki şu yeni çıkan ve RAM sömüren oyunlarda. Bence anakart değişmeyip ona vereceğin parayla güç kaynağı alıp üstüne de kendi kartını satıp üstüne ekleyerek ekran kartını güncelleyebilirsin. Anakartıda bir daha eline para geçtiğinde halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı