R5 5600 için 1000-1500 TL arası soğutucu önerisi

mertbirsenn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MediaMarkt'da Corsair H55 1700 liraya düşmüş. Malum ben de hala stok soğutucu kullanıyorum. Bu sıvı soğutucuyu kullanan var mıdır? Başka direkt ürün önerisi olan var mı? Bir de RAM'lere takılma gibi bir durum varmış sanırım onun için neye dikkat etmem gerekiyor?

Arkadaşlar MediaMarkt'da Corsair H55 1700 liraya düşmüş. Malum ben de hala stok soğutucu kullanıyorum. Bu sıvı soğutucuyu kullanan var mıdır? Başka direkt ürün önerisi olan var mı? Bir de RAM'lere takılma gibi bir durum varmış sanırım onun için neye dikkat etmem gerekiyor?

Hocam RAM'lere takılması konusunda sıkıntı etmenize gerek yok fanı biraz daha yukarı takıyorsunuz oluyor bitiyor soğutucu içinde bir zararı yok phantom sprit 120 se öneri konusunda kesin önerim budur ancak 1500ü geçemem diyorsanız da pearless assasins 120 se bunu alabilirsiniz.

Onun yerine Phantom Spirit alman yeterli, aslında stok fannın yetmesi lazım ona.

Çoğu oyunda 90 dereceye yaklaşıyor. Yeterli olmuyor maalesef. Takmakta problem yaşar mıyım acaba. Bir de kasam biraz dandik anakart B450M-K Gigabyte acaba ramlerde problem yaşatır mı?
Termal Macun için Kryonaut alıp macun yenileyin. Stok fanı temizleyince max 70 görürsünüz yükte.
Takım işlemleri için youtubedaki kaynaklara bakabilirsiniz.
Diğer meseleler için @LightYagami daha sağlıklı bilgi verir o kadar teknik bilgim yok.

Termal Macun için Kryonaut alıp macun yenileyin. Stok fanı temizleyince max 70 görürsünüz yükte.
Takım işlemleri için youtubedaki kaynaklara bakabilirsiniz.
Diğer meseleler için @LightYagami daha sağlıklı bilgi verir o kadar teknik bilgim yok.
Hocam RAM'lere takılması konusunda sıkıntı etmenize gerek yok fanı biraz daha yukarı takıyorsunuz oluyor bitiyor soğutucu içinde bir zararı yok phantom sprit 120 se öneri konusunda kesin önerim budur ancak 1500ü geçemem diyorsanız da pearless assasins 120 se bunu alabilirsiniz.
Herkes önermiş 300 liradan da sorun çıkmaz çıkabilirim. O zaman ben bunu tercih edicem teşekkür ederim ikinize de. Tek sorum sistemimi yazsam bi sorun çıkar mı bakabilir misiniz?

Herkes önermiş 300 liradan da sorun çıkmaz çıkabilirim. O zaman ben bunu tercih edeceğim teşekkür ederim ikinize de. Tek sorum sistemimi yazsam bir sorun çıkar mı bakabilir misiniz?

Yazın hocam bakabiliriz soğutucular genelde uyumlu olur pek de sorun çıkmaz sadece kasanızın adını ve anakartınızı yazsanız o da yeterli olur.

Geri
Yukarı