R5 5600 için hangi soğutma alınabilir?

İ5 13400F işlemcim için Amazon üzerinden DeepCool AK400 Zero Dark plus modelini almıştım. Stok fanla 93 dereceleri görürken şuan 64 65 dereceleri geçtiğini görmedim. Çift fanlı olması avantaj. İstersen soğutucu blok üzerinde egzoz fan olarak kullan istersen de kasanın üstüne(mesh olduğunu varsayarak söylüyorum) 2. egzoz fan olarak kullan. Soğutucu içinden fan çoklayıcı kablo da çıkıyor ekstra kablo almana gerek kalmıyor. Ben Amazon üzerinden 1215 TL gibi bir fiyata aldım şuan prime ile 1300 tl civarı bir fiyata denk geliyor. Tavsiye ederim.

Kendimde kullanıcısı olarak memnunum max 78 görüyorum ama olmazsa ikinci linkte işinizi görür

Az önce Ryzen 5 5600 markalı işlemcimle Rainbow Six: Siege oynuyordum işlemci sıcaklığına bakmak istedim ve 92 derece gördüm (başka oyunlarda da hemen hemen 85-90 arası görüyor) hemen hava soğutucuları araştırdım 2 marka arasında kararsız kaldım Dark Freezer X128 ve ID-Cooling SE-214-XT. ID-Cooling markalı soğutucuyu genelde 5600 için öneriyorlar Dark Freezer'ı ise arkadaşım önerdi. Sizce hangisini almalıyım paranın önemi yok. Ve termal macunda yenilemeyi düşünüyorum hangi termal macun iyidir? Sizde bu fiyat aralığında soğutucular önerebilirsiniz.

Oyunları korkmadan oynamak istiyorsanıs alın önerim ise 224XTS 1000TL idi en son indirimde.

Az önce Ryzen 5 5600 markalı işlemcimle Rainbow Six: Siege oynuyordum işlemci sıcaklığına bakmak istedim ve 92 derece gördüm (başka oyunlarda da hemen hemen 85-90 arası görüyor) hemen hava soğutucuları araştırdım 2 marka arasında kararsız kaldım Dark Freezer X128 ve ID-Cooling SE-214-XT. ID-Cooling markalı soğutucuyu genelde 5600 için öneriyorlar Dark Freezer'ı ise arkadaşım önerdi. Sizce hangisini almalıyım paranın önemi yok. Ve termal macunda yenilemeyi düşünüyorum hangi termal macun iyidir? Sizde bu fiyat aralığında soğutucular önerebilirsiniz.

SE 224 XTS alın 1169 TL gelburada.

Benim kullandığım bu
GAMETECH Freezer PRO HD120

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    942,9 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı