R5 5600 için kule tipi soğutucu önerisi

• Konuyu başlatan kjwn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 200

kjwn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakında sistem aldım R5 5600 RTX 3060 Ti'lı. İşlemcim yük altında birazcık fazla ısınıyor gibi geliyor bana Valorant'ta 95 derece 89 arası oynuyorum keza aynı şekilde R6 da GTA da. Bu paralara sistem alıp bu sıcaklıklarda oynamak içime kurt düşürüyor. Anakartım A520M h dı sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Aylık 1000 1200TL harçlık alıyorum. 300 civarı en yüksek 700 bandında bir kule tipi soğutucu önerebilir misiniz? Yaklaşık bir balorantta falan 60 65 görmek istiyorum. Kasamda Game Booster GB-PE05b 600W 80+ RGB tempered glass mıd Tower ATX siyah kasa buymuş. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada gördüğüm kule tipi soğutucular çok büyük duruyor stok fan ile ram aeasında şuanda boşluk yok atoyorum fotoğrafını. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230319_103218.jpg
    IMG_20230319_103218.jpg
    178,1 KB · Görüntüleme: 22
Bu arada gördüğüm kule tipi soğutucular çok büyük duruyor stok fan ile RAM aeasında şu anda boşluk yok atoyorum fotoğrafını. Teşekkürler.

Aynı sorun bende de oldu hocam soğutucunun fansız hali ile RAM'lere değmez ancak o taraftaki fanı bir tık yukarı takmalısınız. 1-2 cm kadar yeterli. Ramlarimiz aynı bu arada dediğim şekilde yaparsanız sıkıntı olmaz.

Aynı sorun bende de oldu hocam soğutucunun fansız hali ile RAM'lere değmez ancak o taraftaki fanı bir tık yukarı takmalısınız. 1-2 cm kadar yeterli. Ramlarimiz aynı bu arada dediğim şekilde yaparsanız sıkıntı olmaz.
tamamdır teşekkür ederim talarken bir sorun olursa farklı bi konu ile gelirim.

Geri
Yukarı