R5 5600 için soğutma önerisi

Nokta atışı.

Yeni PC'mi dizdiniz.

Hocam ben de iki adet aldım geçen hafta. Ben UPS'den değil vatandan gol yedim. 2 tane siyah 8 GB RAM aldım, sipariş 2 siyah, faturada 2 siyah, kutuda birisi RGB çıktı diğeri siyah :)

WhatsApp Image 2022-05-20 at 19.53.01.jpeg

Hem etik olarak aradaki fark hatayı yapan arkadaşın cebinden çıkmasın diye hem de yarın bir arıza olsa garantiden hizmet alamam diye geri gönderdim RGB olanı. Şimdi bir tane daha siyah gelsin diye bekliyoruz :) o da kesin 3200 MHz gelir bir daha geri göndeririz.

Bunun dışında ekipmanlarımız çok paralel görünüyor, ben hala kasayı alamadım ve kartım 3060, şimdiden hayırlı olsun.

Hocam ben de iki adet aldım geçen hafta. Ben UPS'den değil vatandan gol yedim. 2 tane siyah 8 GB RAM aldım, sipariş 2 siyah, faturada 2 siyah, kutuda birisi RGB çıktı diğeri siyah :)

Eki Görüntüle 1397791

Hem etik olarak aradaki fark hatayı yapan arkadaşın cebinden çıkmasın diye hem de yarın bir arıza olsa garantiden hizmet alamam diye geri gönderdim RGB olanı. Şimdi bir tane daha siyah gelsin diye bekliyoruz :) o da kesin 3200 MHz gelir bir daha geri göndeririz.

Şu an aklımda çok garip bir fikir var kartı 7.5a iade edip 8.3e düşmüş 3060 alsam mı diyorum ama minimum paranın gelmesi 3 4 gün sürer gibi hissettiriyor o zamanada indirim kalmaz.

Geri
Yukarı