R5 5600 için soğutucu önerisi

Fexyy

Centipat
RAM
16GB 3600MHZ
Ekran kartı
RTX3070
Anakart
B550M
İşlemci
R5 5600
Oyunlarda stok fan ile 79 80 derece oluyor. Önerebileceğiniz 600 TL bütçelik soğutucu var mı? Veya bildiğiniz kaliteli ucuz sıvı soğutma var mı?

Bütçe artarsa bu daha iyi olur :
SE-224-XT ile birebir aynı ürün Perfan 120-H. 200 TL de daha ucuz. Atııklarınızın ikisi de alınmaz o varken yani.

Soğutucu almana gerek yok, %15 undervolt yapınca performans kaybı olmuyor. Derecesi de ben de 60 üstüne çıkmıyor.

O işlemci için Wraith Stealth soğutucu her halükarda yetersiz. Hem soğutucu alırsa PBO açarak performansı hatrı sayılır miktarda artırabilir de.

SE-224-XT ile birebir aynı ürün Perfan 120-H. 200 TL de daha ucuz. Atııklarınızın ikisi de alınmaz o varken yani.

O işlemci için Wraith Stealth soğutucu her halükarda yetersiz. Hem soğutucu alırsa PBO açarak performansı hatrı sayılır miktarda artırabilir de.
Ürünü yeni gördüm.

PBO'ya dokunmadım, Wraith Stealth ile işlemciyi kullanıyorum. Neye dayanarak yetersiz diyebiliyorsun. KULLANIYORUM!

Undervolt nasıl yapılıyor?
Videodaki Ryzen 5 5600 gösteriyor, aynı işlemi yapman yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PBO'ya dokunmadım, Wraith Stealth ile işlemciyi kullanıyorum. Neye dayanarak yetersiz diyebiliyorsun. Kullanıyorum!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim undervolt deneyeceğim galiba.

PBO'ya dokunmadım, Wraith Stealth ile işlemciyi kullanıyorum. Neye dayanarak yetersiz diyebiliyorsun. Kullanıyorum!

Undervolt öncesi 1 el Apex oynadığımda 80 derecelere kadar görüyordum. Tavsiyen üzerine attığın videodaki işlemleri yaptım. 1 el Apex girdim ve maksimum 67 dereceyi gördüm. Teşekkür ederim kral.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı